🎁 Pro registrované 🤍 Automatické slevy až 10%!


Kostým čarodějnice

🛒 Kostým čarodějnice za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

V kategorii Kostým čarodějnice na Mikaton.cz se nachází bohatá kolekce kostýmů, které jsou ideální pro každého, kdo chce oslavit 30. dubna, známého také jako noc čarodějnic, nebo se chystá na Halloweenovou párty. Tyto kostýmy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým věkovým kategoriím a preferencím, od dětských velikostí až po dospělé, a nabízejí širokou škálu stylů od tradičních černých plášťů s klobouky po více barevné a tematické varianty.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 |


V kategorii KOSTÝM ČARODĚJNICE najdete celkem 82 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Naše kostýmy čarodějnic jsou pečlivě vybrány, aby poskytovaly nejen skvělý vzhled, ale také pohodlí a praktičnost při nošení. Ať už hledáte jednoduchý čarodějnický plášť, detailně zdobený kostým s kloboukem, nebo kostým s unikátními prvky jako jsou pavučiny a lebky, najdete u nás vše. Kromě kompletních kostýmů nabízíme také širokou škálu doplňků, včetně čarodějnických klobouků, magických hůlek a dalších rekvizit, které váš kostým dokonale doplní.

 

Kostýmy čarodějnice jsou ideální volbou pro karnevalové oslavy, tematické večírky nebo jen pro zábavu s přáteli a rodinou. S našimi kostýmy se můžete proměnit v tajemnou čarodějnici, která očaruje všechny kolem sebe svým mystickým vzhledem. Navíc, díky širokému výběru velikostí a stylů, je snadné najít perfektní kostým, který vyhovuje vaší postavě a osobnímu stylu.

 

Objednávejte na Mikaton.cz a užijte si rychlé a pohodlné nakupování z pohodlí vašeho domova. S naší nabídkou kostýmů čarodějnice a doplňků jste jen pár kliknutí od toho, abyste se stali hvězdou každé párty. Nezapomeňte, že správný kostým může proměnit každou oslavu v nezapomenutelný zážitek.

 


Kostým čarodějnice články:12.02.2024 Dětské karnevalové kostýmy: Kde fantazie setkává realitu

Karnevalová sezóna je tu a s ní přichází čas, kdy se dětská fantazie může proměnit ve skutečnost. Na Mikaton.cz jsme připraveni oživit sny vašich dětí s naší rozmanitou kolekcí dětských karnevalových kostýmů. Od statečných rytířů, přes okouzlující princezny, až po vesmírné dobrodruhy – máme vše, co…

30.03.2023 Blíží se rej čarodějnic - připravte se včas

Blíží se období jara a s ním spojená oblíbená oslava, tzv. Čarodějnice. Tato tradiční oslava se slaví v noci z 30. dubna na 1. května a je spojena s mnoha zvyky a tradicemi. Čarodějnice jsou oslavou jara a probuzení přírody po dlouhé zimě.

29.10.2020 Zažeňme podzimní chmury halloweenskou inspirací

Přichází podzim a s ním i Halloween. V českém prostředí zvyk sice nepůvodní, ale těšící se stále větší oblibě. Podzimní měsíce totiž nejsou pro děti, co se týče svátků nebo dění, úplně zajímavé a inspirace Halloweenem dokáže zpestřit podzimní nudu.   Udělejte si podzimně hallowenskou výzdobu Nemusí…