Venušiny kuličky - erotika pro zdravíErotické pomůcky, erotické hračky, sexshopy, když se nahlas vysloví tato tři slova, lidé se zatváří prapodivně. Jen málokdo otevřeně přizná, že doma nějakou takovou erotickou pomůcku má, natož aby se přiznali, že ji i používá. Umíte si představit pak ty tváře, když ji gynekolog místo receptu doporučí? Ne, neděláme si legraci, myslíme to smrtelně vážně! Jak byste se tvářili, kdyby vám na váš problém váš gynekolog doporučil návštěvu sexshopu?

Pokud vás trápí pokles pánevního dna, problémy s inkontinencí, či toužíte po větším sexuálním prožitku, tak nejschůdnější cestou jak toho dosáhnout, je právě zakoupení jedné erotické pomůcky. Zakoupení tzv. Venušiných kuliček.Venušiny kuličky - erotika pro zdraví


 

Venušiny kuličky

Říká se jim různě – Venušiny kuličky, Vaginální kuličky, Rumba koule a tak dále, vždy se však jedná o ty samé kuličky. Venušiny kuličky mají své koule obvykle velké v průměru okolo 3 cm. Kuličky jsou vždy duté a uvnitř ukrývají menší, za to však těžší kuličku. Dvě až tři koule jsou pak navzájem propojeny provázkem. Na poslední kouli bývá obvykle vytvořeno z provázku očko pro lepší manipulaci.

Jak fungují Venušiny kuličky, v čem spočívá ten trik? Kuličky se při pohybu rozhýbou  a ta nejmenší kulička, která pak rozvibruje stěny větší kuličky, které spolu s pohybem a dorážením na ostatní kuličky vytvářejí energii, čímž stimulují vaginální svalstvo. Jako vedlejší produkt pak vyvolávají i příjemné pocity a vzrušení. Aby mohlo dojít ke stimulaci, je zapotřebí nějakého pohybu, například běh, chůze, jízda na kolečkových bruslích a podobně.

Při chůzi a pohybu vaginálního svalstva dochází k jeho dráždění a ženy se podvědomě snaží kuličky uvnitř sebe udržet. Při této aktivitě zatínají vaginální svalstvo a svalstvo pánevního dna, které tímto způsobem posilují a zpevňují. Výsledkem je pak pevné pánevní dno, které tolik ženy potřebují, aby se cítili dobře, sebejistě a uvolněně.

Ochablé pánevní dno ženy může začít trápit již v průběhu těhotenství, právě proto lékaři zařazují mezi základ cvičení v těhotenství i cviky na posílení pánevního dna. I přesto, celou řadu žen po porodu trápí ochablé a povolené svalstvo pánevního dna, kdy se potýkají s nepříjemnými prožitky při náhlém kýchnutí a kašli. Této slabé inkontinenci se však dá právě zamezit s pomocí speciálních cviků – tzv. Kegelových cviků, jejichž součástí je mimo jiné i využití Venušiných kuliček.

 

Informace přebrané z internetu

 

Historie Venušiných kuliček

Využití těchto kuliček pro posílení pánevního dna není vůbec žádnou novinkou. Přišel na ni nejel pan Kegel, ale využívali ji již v dávné historii ti, jež se řídili taoistickým učením. Venušiny kuličky k nám přišli již v šestnáctém století, když je objevil na Barmě jeden cestoval a následně je pak do Evropy dovezl i jeden florentský obchodník z Thajska.

V současné době je hojně doporučují gynekologové, porodníci, ale i urologové. Kromě zpevněného svalstva a eliminování inkontinence vám navíc přinesou příjemný prožitek, vyšší sebevědomí a zkvalitní váš partnerský sex.
Co byste měli ještě vědět o kuličkách?

Jestli jste se rozhodli pro zakoupení kuliček, dají se koupit již za pár korun. Ty levnější jsou však hlučné a nejsou ideální z hlediska hygienické údržby. Hygiena je zde totiž velmi důležitá. Levné kuličky jsou často složeny z několika dílů, které spojuje je krátký obyčejný provázek, což zrovna moc hygieně nefandí.

Investice se zde rozhodně oplatí, protože jen tak můžete zamezit případným nepříjemnostem, které hrozí při nedokonalé údržbě – infekcím. Dnes ale již existují silikonové kuličky se silikonovou spojnicí, které jsou celistvé a které můžete buď vyvařovat anebo ošetřovat speciálními antibakteriálními přípravky s nimiž je riziko infekce minimální (pokud budete kuličky ošetřovat tak, jak máte).

Stimulační výčnělky na kuličkách sice lákají, protože podporují vzrušení, musíme vás však varovat – jejich údržba je mnohem náročnější.

Při výběru kuliček si všímejte jejich hlučnosti, abyste pak při jejich nošení neměli nepříjemný pocit a dojem, že je všichni slyší. Na českém trhu je z čeho si vybírat, ke koupi máte i vibrační kuličky na baterky. Nestyďte se a užijte si erotiku pro zdraví.

 

 

Vyzkoušejte i erotické prádlo z eshopu Mikaton.czPublikováno dne: 06.01.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 106 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Venušiny kuličky - erotika pro zdraví jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 06.01.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.