Víte, jaké spodní prádlo se docela hodí pod šatyHezké tipy na spodní prádlo pod šaty. Objevte v naší nabídce prádlo Julimex, které je vhodné pro ženy na každodenní nošení pod šatami. či jako stahovací prádlo, jehož kousky jsou velmi oblíbené. Kupte si kalhotky, které jsou klasického střihu nebo kalhotky s vyšším pasem. Velmi dobře sedí a ženy jsou s touto značkou spokojeny.Víte, jaké spodní prádlo se docela hodí pod šaty


 

Dámské spodní prádlo julimex. Vyberte si z velke nabídky, která dobře sedne - podprsenky i kalhotky. Skvělé ceny! Jde hlavně o nabídku praktických doplňků spodního prádla, které pomáhají prádlo skrýt, prsa pěkně vytvarovat a podobně. V nabídce dnes mají ramínka k podprsenkám různých podob, vycpávky do podprsenky, podvazkové pásy, podvazky pro nevěsty a další korálkové ozdoby k podprsenkám.

 

Vyberte si u nás dámské šaty a k tomu tohle prádelko.

 

Pojďte se podívat níže, na výběr prádla Julimex, věříme, že se Vám bude líbit. Julimex je i znám svými doplňky ke spodnímu prádlu.

 

Některé naše tipy z prádla Julimex:

 

Ozdobná ramínka Decollete 421 cross

Dámské kalhotky Kiss blue

Stahovací kalhotky 251 Talia natural

Dámské kalhotky Kiss taupe

Podvazkový pás Rose black

Podvazkový pás Fuchsia black

Dámské kalhotky Hipster beige

Dámské stahovací body 319 natural

Dámské stahovací kalhotky 241 Talia black

Dámské stahovací kalhotky 141 black

Dámské tvarující kalhotky 121 Extra boom natural

Dámská podprsenka Wow white

 

 Publikováno dne: 16.03.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 2 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Víte, jaké spodní prádlo se docela hodí pod šaty jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 16.03.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.