Tipy na spodní prádlo a plavky, které jsme Vám nabídnuli v květnuAni poslední měsíc jsme nezaháleli a nabídku spodního prádla jsme opět rozšířili o sexy kousky - plavky a erotické prádlo. Pojďme se podívat na poslední nášup novinek. Jako vždy nechybí v nabídce ani plavky Litex, které jsou velmi oblíbené díky nabídce velikostí pro plnoštíhlé ženy. Z nabídky plavek Litex si určitě vybere každá žena, která hledá pohodlné plavky. Objednejte si plavky právě nyní, jelikož sezóna je tu.Tipy na spodní prádlo a plavky, které jsme Vám nabídnuli v květnu


Nejen plavky tvoří naši květnovou nabídku, ale i erotické prádlo Obsessive opět rozšířilo svou nabídku své kolekce a ukázalo opět úžasné sexy průhledné body Erotické body 869-TED nebo Erotickou košilku 869-CHE.

 

Podívejte se sami na naši nabídku a věříme, že si vyberete dárek pro sebe nové spodní prádlo nebo pro svou partnerku či partnera. V e-shopu Mikaton máme tisíce krásných kousků spodního prádla právě teď!

 

 

Přesunout do kategorie: SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 01.06.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 5 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Tipy na spodní prádlo a plavky, které jsme Vám nabídnuli v květnu jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 01.06.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.