Různé typy kalhotek a které si vybrat?V nabídce máme tisíce kalhotek a vybrat si můžete podle vzhledu, střihu a barvy. Jak si vybrat střih, nebo který střih máme v nabídce, tak se pojďte podívat spolu s námi na pestrou nabídku střihů kalhotek a zda-li Vám něktreé střihy něco říkají. tak je určitě objevíte i v eshopu Mikaton.czRůzné typy kalhotek a které si vybrat?


JAKÉ SI VYBRAT KALHOTKY?

 Klasické s vyšším pasem kalhotky


Tyhle kalhotky stále nosí ženy, které jsou již starší a jsou na ně zvyknuté, jelikož dříve tyhle kalhotky byly nejprodávanější i mezi mladými holkami, nyní se již situace mění. Vybírejte bavlněné, budou příjemné pro každodenní nošení. Jsou vhodné do volnějších kalhot.

 

Klasické kalhotky

 

Jsou klasické a jsou typické kalhotky. Když se na ně podíváte, tak kalhotky, které nemají nic navíc, ale obvykle jsou ženy s nimi spokojeny. Vyberte příjemný materiál. Tyto kalhotky poskytují maximální funkčnost a pohodlí.

 Klasické s nízkým pasem kalhotky

 

Pohodlný typ klasických kalhotek pro každodenní nošení. Jsou vhodné i pro sportovní aktivity. Tyhle kalhotky milují mladé holky, pro které znamená méně více.

 Brazilky Kalhotky

Ideální pod upnuté oblečení, mají sexy vzhled. Jsou opět populární mezi mladými holkami

 Tanga

Mají sexy vzhled a jsou ideální pod upnuté oblečení. Pro sportovní aktivity je ovšem vynechte. Tanga milují mladé holky a taky kluci na holkách

 


Boxerky

Vhodné do bokových kalhot, pohodlně se nosí. Mohou být vhodné také na spaní, pokud nejsou příliš upnuté. Zkuste si je pokud nemáte s nimi zkušenosti. Objevte kouzlo pohodlnosti.

 


Formující kalhotky

Ideální pod upnuté oblečení, protože dokonale zformují bříško i zadeček. Vhodné pod plesové šaty, nebo pod oblečení, v které potřebujete zazářit.

 G-string

Jsou tvořeny z minima látky. Přední díl bývá menší než u běžných tang, ve tvaru trojúhelníku, se zadním dílem je spojený jen tenkými šňůrkami.

 

 

Ani tanga nejsou pouze jednoho typu!V-string

Kryjí více než G-string, boční šňůrky se však rozbíhají od hýždí na boky a vytváří tvar písmene V.

 C-string

Nemají žádné gumy, proto jsou velmi pohodlné. Nemusíte si je brát pouze na večer ve dvou, jen sportovní aktivity v nich vynechejte.

 


T-back

U tohoto typu jsou šňůrky kolem boků jednoduše spojeny s jediným proužkem mezi hýžděmi, zadní díl má poté tvar písmene T.

 


T-front

Tento typ prádla nezakrývá genitálie, nýbrž šňůrka je prodloužena i do přední části. Ve předu nahoře může být malý trojúhelníček.

 

 

 

Slyšeli jste o všechy kalhotkách a tangach a jejich střihech, nebo je to pro Vás nová informace?

 

 

KALHOTKY NEBO TANGA?


Nejoblíbenější kalhotky jsou ty, které nejsou vidět pod oblečením, a nevíte o nich během nošení. Tomuto požadavku již vyhovuje čím dál více střihů a materiálů spodního prádla.Publikováno dne: 30.03.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 6 |
Vybrali jsme k tématu: 131 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Různé typy kalhotek a které si vybrat? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 30.03.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.