Rouška a spodní prádlo - Zpestření inimního života ?Sledujeme stále trendy. A protože prodáváme spodní prádlo a zároveň roušky přichází  k nám různé informace. Spodní prádlo v době karantény se prodávalo hlavně pohodlné, v kterém jste se cítili dobře po celý den, když ste museli trávit celé dny doma. Prodej stoupal hlavně u pyžam a županů. Následně jak dny postupovali a opatření postupně se uvolňují, zákazníci opět začínají nakupovat žhavé atraktivní spodní prádlo, v kterém se ženy budou cítit jako bohyně.Rouška a spodní prádlo - Zpestření inimního života ?


Člověk je tvor vynalézavý a v době karantény se objevovaly různé tipy, jak si zpetřit i sexuální život. Dopřát jste si mohli i několik tipů na úžasný sex s rouškou. Jestliže jste otevření novým praktikám, tak rozhodně doporučujeme vyzkoušet hezkou kombinaci krajkového spodního prádla s rouškou s brokátem nebo příjemným materiálem kašmírem.

 

Sexy spodní prádlo je základ a rouška je jen doplňěk - intimní hrátky pak můžete vyzkoušet . Doporučujeme experimentovat, aby Váš vztah a sexuální život měl stále pořádnou jiskru.

 

V tomhle článku Vám ukážeme několik sexy kousků, které byste mohli doma s partnerkou či partnerem vyzkoušet, roušky to však tentokrát nebudou, ale sexy košilky a erotické soupravy. 

 

Inspirujte se erotickým prádlem Obsessive, které nikdy nezklame ani jako dárek.

 

 

Erotické prádlo

 

 

 Publikováno dne: 17.05.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 53 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Rouška a spodní prádlo - Zpestření inimního života ? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 17.05.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.