Plavkovou podprsenku jako horní díl samostatněDalší pěknou zprávou je, že nemusíte kupovat celé komplety, dvoudílných plavek, ale stačí pouze horní díl, plavková podprsenka, kterou si můžete objednat jen ve své velikosti. Možnost vybrat si samostatně plavkovou podprsenku ocení především ženy s plnějším poprsím. Ne každá žena s větším poprsím musí mít i široké boky. Takové ženy pak v běžných obchodech musí časti zvolit kompromis a vybrat si buď plavky, které jim budou skvěle sedět přes prsa, ale přes boky jim budou velké, nebo jim budou skvěle sedět přes boky, ale v oblasti poprsí jim budou těsné.Plavkovou podprsenku jako horní díl samostatně


S námi si ale můžete pohodlně vybrat velikost plavkové podprsenky bez ohledu na velikost spodního dílu. Díky tomu bude Vaše poprsí vždy na pláži nebo u bazénu v pohodlí a Vy se budete cítit svá. Nakupujte plavkovou podprsenku levně. Máme v nabídce i kvalitní horní plavkový díl. Naše nabídka je široká.

 

 

Mnoho výrobců nabízí plavky v již kompletních sadách s nemožností vybrat si zvlášť velikost horního a spodního dílu. Tyto sady velmi omezují mnoho žen, protože jen málokterá žena má přesné tabulkové míry a velikost poprsí odpovídající velikosti boků. Pro takové ženy se tak stává výběr plavek téměř noční můrou, ve které si nemohou pohodlně vybrat vrchní a spodní díl plavek přesně podle své postavy.  Nyní u nás máme tu možnost zde:

 

 Horní díl plavek   Dolní díl plavek  Publikováno dne: 30.04.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 20 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Plavkovou podprsenku jako horní díl samostatně jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 30.04.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.