✅ Zahrajte si pexeso online s odměnou -> Začít hrát

Další zajimavé tipy plavek v naší nabídcePojďte se s námi podívat ještě na nabídku dámských plavek, kterých v nabídce máme spoustu již nyní před sezónou. Proto jsme na to dobře připraveni. Ale jelikož je nabídka velmi široká, tak Vás určitě nepřekvapí spousta různých střihů a materiálů, s kterými se můžete v nabídce setkat. Podívejte se s námi na některé z nich. Budeme rádi, kdž si plavky vyberete u nás.Další zajimavé tipy plavek v naší nabídce


Tak pojďme se podívat na některé dámské plavky - horní díl do bronzu, či čokoládové

 

Tak jdeme Vám něco pěkného doporučit - patříte mezi ženy, které mají pokožku spíše olivového tónu, a rychle a dobře se opalujete, pak je pro Vás skvělou volbou si pořídit dámské plavky v bronzové barvě. Bronzová barva perfektně zdůrazní Vaše opálení a všechny další přednosti. Zejména pokud budete mít horní díl v bronzové barvě, neváhejte ho ještě zdůraznit bronzovými korálkami a nebo bižuterií. Spodní díl plavek může být černý a nebo také bronzový. Podpořte zvýraznění horního bronzového dílu plavek také sladěným lakem na nehty a tužkou na oči. Bronzový horní díl plavek se báječně hodí i jako viditelný doplněk při kombinování letních outfitů. Přidejte džínové šortky a je to!

 

Široká nabídka různých typů dámských plavek na Vás čeká v eshopu Mikaton

 


Proč si vzít plavky v bílé barvě? Bílé plavky jsou určeny především pro mladé lidi. Mládí je totiž symbolem čistoty a nevinnosti, což jsou typické vlastnosti pro bílou barvu. V bílé barvě je navíc ukryta dokonalost, a proto si plavky bílé barvy často vybírají lidé, v jejichž životě převládá perfekcionismus. Jelikož jsou bílé plavky symbolem dokonalosti, měli by si je vybírat lidé, kteří mají i dokonalou postavu (především ze svého pohledu). Bílá obecně totiž zvětšuje prostor, a proto se můžete při volbě plavek bílé barvy setkat s tím, že bude Vaše postava opticky zvětšena. Proto by bílé plavky neměli vybírat ti, kteří jsou se svojí postavou nespokojeni a snaží se zhubnout. Bílá barva plavek Vás totiž dokonale oklame a Vy si budete připadat ještě objemnější ,než jste ve skutečnosti. Navíc na sebe bílé plavky přitahují pozornost, a proto by je měl oblékat jen ten, kdo je se sebou spokojen a komu nevadí pohledy spousty očí. Z pohledu typu pokožky a její schopnosti získávat opálení, jsou plavky bílé barvy vhodné pro všechny. Lidé, kteří mají světlou pokožku a velmi těžko získávají hnědé opálení, ocení bílé plavky proto, že taková barva plavek bude spíše neutralizovat jejich světlé tělo. Osoby, které snadno získávají zlaté opálení, však také ocení bílou barvu plavek. Na jejich těle budou bílé plavky totiž působit jako skvělý kontrast a jejich opálené tělo tak více vynikne. Celkově jsou tedy bílé plavky vhodné pro mladé lidi, kteří jsou spokojeni se svojí postavou, jsou rádi středem pozornosti a vyznávají spíše klidný a nevinný život.

Výhodný nákup i se slevami 

 

Různé barvy, vzory PLAVKY LITEX / PLAVKY LORIN

 

Černé plavky jsou pravým opakem bílých. Zcela popírají nevinnost a naopak vyzdvihují svůdnost a smyslnost. Plavky černé barvy jsou navíc velmi elegantní, a proto jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Je známo, že černá barva zeštíhluje, a proto jsou i černé plavky určeny pro ženy a muže, kteří nejsou zcela spokojeni se svojí postavou.

S ohledem na barvu pokožky jsou černé plavky vhodné spíše pro tmavší typy lidí a pro lidi, kteří se snadno a rychle opálí. Pro ty z Vás, kteří jsou světlejšími typy, a kteří těžko získávají zlatou opálenou barvu jsou černé plavky nevhodné, neboť pouze zvýrazní vaši světlou pokožku.

 

Jednodílné sportovní dámské plavky v černé barvě v kombinaci s růžovou

 

Plavky černé barvy ukrývají kromě elegance i tajemno a mystiku, a proto je mohou vybírat i ti z vás, kteří mají zálibu v nadpřirozených věcech. I když jsou černé plavky elegantní a v mnoho směrech i nenápadné a nevýrazné, neznamená to, že by byly nudné. Sáhnete-li po moderním střihu černých plavek, budete mile překvapeni, jak dokážete upoutat pozornost okolí.Červené plavky jsou snad těmi nejvášnivějšími plavkami, co do výběru barvy. Červená barva má mnoho odstínů a každý z nich v sobě ukrývá určitý druh vášně. Červené plavky tak nejvíce patří k lidem, kteří mají rádi vášeň a provokativnost. Na druhou stranu jsou červené plavky typické i pro osoby klidné a upřímné, které jsou srdečné a rády dodávají pocit bezpečí.

Kolekce známých i méně známých módních značek, které oživí váš šatník.

 

Historické bavlněné plavky v nabídce bohužel nemáme, jelikož určitě nejsou jako plavky příjemné. Bavlněné plavky patří zcela jistě do historie vývoje plavek jako takových. Než přišel svět s lycrou, elastanem, nedej bože s rychleschnoucím materiálem, jako máme dnes, lidé se běžně koupali v bavlněných plavkách. Mělo to své výhody i nevýhody. Jako výhodu snad mohu uvést prodyšnost, možná i nošení takových bavlněných plavek zároveň jako spodní prádlo. Nevýhodou bezesporu bylo to, že po použití byly plavky dlouho mokré, studené, mnohdy i průhledné. Nehledě na to, že z nich tekla voda. Buďme rádi, že jsme součástí rychlého vývoje a pokroku nejen v historii plavek, ale obecně všeho. Dnes se převážně vyrábí plavky z odolnějších materiálů, než je bavlna.

 

 

Co tento typ plavek, budou se líbit? Plavky s prošitím na zadku Krásné plavky

 

Plavky s prošitím na zadku mohou být plavky, které mají spodní díl prošitý lesklou, ozdobnou nití. Dále se mezi tento typ plavek řadí také některé formy prošívání, které učiní plavky adaptabilní bez ohledu na zvýšení nebo snížení váhy. Plavky s prošitím na zadku se dají pořídit na internetu. Jsou určeny hlavně dětem (kde je adaptabilní velikost, alespoň na chvíli, skutečně žádoucí), dále pak jsou tyto plavky rovněž variantou pro těhotné ženy. Vybírejte tyto plavky, zejména spodní díl, ve tmavé barvě, aby prošití nebylo na první pohled patrné. V barvě horního dílu se můžete vyřádit. Zkombinujte tyto plavky také s pareem tón v tónu s barvou plavek.

 

 

Dámské plavky s třásněmi pro divošky

 

Hitem každého léta je kovbojský styl. Ten se projevuje hlavně třásněmi kdekoli je to možné. Na kabelkách, botách ale i plavkách například. Třásně mohou být umístěné na horním díle plavek souběžně s lemem, nebo jen na části košíčků. Dále se mohou plavky s třásněmi objevit v nabídce i jako varianta, že třásně jsou na spodním díle na pasovém lemu. Obojí varianta je velmi zajímavá a nevšední. Pokud chcete upoutat na pláži, u bazénu, na přehradě, jsou dámské plavky s třásněmi pro Vás naprosto ideální volbou. Třásně upozorní na danou oblast (horní nebo spodní díl) a opticky ji zvětší. Pokud si budete vybírat z široké nabídky plavek s třásněmi, vyvarujte se už jiných zvýraznění, jako například potisku a vzoru, nebo jiných našitých ozdob. V jednoduchosti je krása.

 

Široký výběr dámských plavek značek Litex, Lorin a dalších.

 

 

Plavky s vycpávkami

 

Potřebujete v plávkách zpevnit, vytvarovat nebo zvětšit svá prsa? Doporučujeme Vám plavky s vycpávkami. Takové plavky splní svůj účel a navíc jsou velmi pohodlné. Plavky s vycpávkami se nejčastěji prodávají s gelovými vycpávkami ze silikonu. Tento materiál působí velmi přirozeně, a proto kromě Vás nikdo nepozná, že máte v plavkách jakékoliv vycpávky.

 

V eshopu naleznete plavky pro ženy. Eshop nabízí skvělou příležitost ke kombinování barev, střihů a velikostí. Na své si přijdou zákaznice s menšími obvody a velkými košíčky podprsenek. Hledejte, kombinujte!

 

 

Samoopalovací plavky

 

Samoopalovací plavky, ve kterých byste se opálili i bez pobytu na sluníčku, neexistují. Avšak existují plavky, které Vám pomohou opálit se po celém těle, neboť umožňují přístup sluníčka i pod ně, zatímco okolí zůstávají místa pod těmito plavkami ukrytá.

 

Dámské dvoudílné plavky v pohodlném střihu. Pevnější plavkový materiál – příjemný a rychleschnoucí Trojúhelníčkové košíčky jsou nevyztužené a s kosticemi a další sexy plavky.

 

Dámské plavky se sukénkou

 

Přibrala jste přes zimu pár kilo navíc a necítíte se dobře v plavkách klasického střihu? Pak právě pro Vás byly navrženy dámské plavky se sukénkou. I v této kategorii si můžete vybrat z velkého množství střihů, vzorů a barev. Naleznete zde plavky se širšími i úzkými ramínky, s vycpávkami i bez nich. Ale tím největším lákadlem bude sukénka, která je také navržena v různých stylech. Plavky mohou mít volnější i upnutější střihy sukének, které Vám dodají patřičné sebevědomí. Dámské plavky se sukénkou jsou určeny pro všechny ženy, které se chtějí stát zajímavými i v letních dnech u bazénů a na dovolených, ale i pro ty, které nejsou se svou postavou příliš spokojené. Sukénka u dámských plavek spolehlivě zakryje problémové partie boků. Budete se v nich cítit neodolatelně a jistě se za Vámi otočí ne jeden muž. Mezi plavkami se sukénkou najdete plavky sportovnější i elegantní. Jsou vyráběny z kvalitního materiálu.

 

Levné dámské kvalitní plavky, nakupujte plavky jako první ve fázi first minute.

 

Dámské plavky se zavazováním za krk

 

Jste-li majitelkou pěkného, plného poprsí, které chcete zdůraznit, pak jsou pro Vás tou správnou volbou dámské plavky se zavazováním za krk. Jsou k dostání ve verzi trojuhelníkové podprsenky navlečené na šňůrce, nebo standartní podprsenka s kosticemi, kde je horní zakončení košíčků prodlouženo na pruhy na zvázání. Co je nesmírně důležité u takového typu horního dílu plavek je, správně to zavázat. Není nic horšího, než když se Vám to rozváže. Standartní mašle se běžně rozváže. Stačí skočit šipku do vody. Proto zavazujte plavky se zavazováním za krkem raději na dva uzlíky. Když je nebudete příliš utahovat, vždy je rozvážete.

 

U nás najdete kvalitní dámské jednodílní i dvoudílné plavky za nízké ceny

 

 

Plavky se zakrytými zády

 

 

Vyznáváte sportovní styl, máte ráda plavání nebo třeba i vodní pólo? Pak právě Vám přinesou plavky se zakrytými zády největší užitek. Díky zakrytým zádům se můžete cítit opravdu pohodlně sportovně a netlačí Vás žádné zapínaní, což vám přijde vhod právě při sportovních vodních aktivitách nebo třeba i beach volejbalu. Na trhu si můžete vybrat z různých barev, střihu a materiálů. Plavky se zakrytými zády si určitě zakupte, pokud potřebujete plavat na vytrvalost a chcete dosáhnout co největší rychlosti, protože díky zakrytým zádům budete plav.

 

Široká nabídka novinek online. Určitě si vyberete. Vsaďte na ověřený spolehlivý e-shop.

 

Objevte módní novinky této sezóny! Trendy dámské plavky v eshopu Mikaton

 

Černé plavky patří zaručenou klasiku. Nejoblíbenější typ plavek, ať už se jedná o černé dvoudílné plavky, pánské plavky nebo třeba dámské černé plavky. Plavky černé barvy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie bez ohledu na kilogramy.

 

 

 

Dámské plavky

Jednodílné plavky   Plavky Dvoudílné   Tankiny   Horní díl plavek   Dolní díl plavek   Luxusní plavky   Levné plavky   Parea, šátky, sukně  

 Publikováno dne: 16.03.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 71 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Další zajimavé tipy plavek v naší nabídce jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 16.03.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled. • Brož kočka, pes, srnka

  119 Kč

  end
 • Skladem 74m

  Minky hladké / jemný plyš SAN METRÁŽ

  179 Kč
  Expedujeme dnes

  end
 • PLYŠ Pes dalmatin 30cm ležící Eco-Friendly *PLYŠOVÉ HRAČKY*

  399 Kč

 • Skladem 2ks

  Kytice jiřin 10 květů - fialová/starorůžová 31 cm

  109 Kč
  Expedujeme dnes