Tento týden udeří bouřky, máte se kam schovat?Tento týden dle meteorogů má být nad naší zemí bouřky i krupobití. Vyrážíte do přírody? A chybí Vám stále stan a potřebujete ho rychle, či nejlépe ihned. Máme levné stany, v kterých bezproblému se vyspíte jen vy či dva, či tři nebo rodina. Máme stany na rekreační turistiku, které dokáže složit každý a navíc složený stan nezabere příliš místa. Podívejte se na naši nabídku outdoorových stanů a budete překvapeni kolik ušetříte za stan, který použijete párkrát během léta. Stany se Vám budou líbit.Tento týden udeří bouřky, máte se kam schovat?


 

STANY

 

Plážové stany   Stany pro děti na zahradu   Turistické stany  

 

 

Vyberte si z naší nabídky stanů ty turistické a uvidíte stany od značky Brother dodavatele Acra. Perfektní, levné, pohodlné a snadné stany na letní dobrodružství.

 

Výhodný výběr stanů, v kterých se v přírodě v létě bezproblému vyspíte. Vhodné jsou tyhle stany i do auta, v případě potřeby je kdykoliv použijete.

 

Těšíme se, že si objednáte a budete s nimi spokojeni.Publikováno dne: 01.07.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Tento týden udeří bouřky, máte se kam schovat? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 01.07.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.