Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Doprava Zdarma od 2000 Kč

Už jste slyšeli o módě pánských kšand?Už jste slyšeli o módě pánských kšand? Že ne? Tak rychle to napravte a podívejte se, které šle se nosí a jaké kšandy máme v nabídce. Šle nebo-li kšandy se opět s teplým počasím dostávají do módy. Jsou hlavně pro muže, kteří neradi nosí opasky, které by museli utáhnout, tak aby je škrtily aby jim kalhoty nespadly ke kolenům. Pánské šle jsou na tom v tomhle ohledu jiné. Hodíte si je přes ramenu, zacvaknete na kalhoty a můžete vyrazit za zábavou. Pánské šle není problém nosit i ke kraťasům.Už jste slyšeli o módě pánských kšand?


 

Udělejte si hezký obrázek z módních časopisů, kde pánové jsou vyfoci v kalhotech, které jim drží právě pánské šle. Uvidíte, že se inspirujete a jedny kšandy si nakoupíte. Máme širokou nabídku barev, vzorů a taky šle, které jsou baleny v krabičkách a můžete je darovat.

Máme taky pánské šle pro řemeslníky, automechaniky, zedníky, myslivce, rybáře. Podívejte se do kategorie zde: Pánské šlePublikováno dne: 17.03.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Už jste slyšeli o módě pánských kšand? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 17.03.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.