Šátek i šála jsou ozdoby, která zahřejíS podzimem přichází čas sychravého počasí, studených větrů a dešťů. Každý chce být v teple. Krk je po hlavě a rukou jedno z nejvíce exponovaných odkrytých míst. Ale nemusí. Šátek nebo šála jsou skvělým doplňkem, který nejen že příjemně zakryje krk, ale dodá našemu vzhledu šmrnc a jiskru. 

 

Šátek je univerzální.

Díky kompaktnosti jej můžeme lehce složit do kabelky či cestovní tašky. Ochrání nás před větrem a nepřízní počasí. A v neposlední řadě jej v případě nutnosti můžeme použít i jako ochranu obličeje. U nás v obchodě Mikaton si určitě každý vybere ten pravý.Šátek i šála jsou ozdoby, která zahřejí


 

 

 

Elegantní šátky typu pashmina zahřejí

 

Šátky typu pashmina mají elegantní vzhled, hodí se ke kabátům a jsou většinou zdobeny precizním tkaním. Jsou jemné i elegantní. Podzimní a zimní nečas v nich bude hned mnohem příjemnější. A také teplejší.

 

 

 

Šátky fáčovinové udělají radost mladým 

 

Oblíbenou skupinou šátků jsou šátky fáčovinové. Jsou oblíbené napříč věkovými kategoriemi, ale největší radost určitě udělají mladším ročníkům. Jsou různě barevné, příjemné na dotek. Na podzim zahřejí a dobře vypadají. Díky nápadným vzorům i barvám dokáží ozvláštnit outfit. V případě vlastnictví několika rozdílných šátků může jejich majitelka pokaždé vytvořit trochu jiný dojem.

 

 

 

Hedvábné šátky moc nezahřejí, ale ozdobí

 

Hedvábné šátky jsou spíše ozdobou k dotvoření svého modelu. Přidávají na ženskosti a rozbíjejí strohost dámských kancelářských obleků. Jsou lehounké a příjemné na dotek. 

 

 

Až se zima zeptá 

Pro chladné počasí je pak u nás v obchodě Mikaton připravena nabídka nejen šátků, ale i teplejších šál a nákrčníků. Pánské šály dokáží přidat muži na eleganci i atraktivitě. Dámské šály zase zahřejí a nákrčníky příjemně schovají krk. 

 

Nákrčníky jsou vhodným doplňkem k dětskému oblečení. Na rozdíl od šály se jednoduše nasazují a hezky zahřejí krk.  Proto je oblíbený mezi dětmi i maminkami. V našem obchodě Mikaton nabízíme například multifunkční nákrčník minky, který je dělaný z velmi příjemné látky a který lze nejen použít jako nákrčník, ale také jako čepice

 

 

Místo roušky antivirový šátek

A tomu, koho nebaví hledat roušku při každé návštěvě obchodu, můžeme nabídnout i antivirové nákrčníky s nanovložkou od českých firem Repsilon a NanoSpace. Dobře se přes ně dýchá, zakryjí krk a ještě ochrání. V nabídce je máme jak v dospěláckých, tak v dětských verzích. 

 

 Publikováno dne: 10.10.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 31 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Šátek i šála jsou ozdoby, která zahřejí jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 10.10.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.