Pánské tanšky, kvalitní a přenosné. Pravé dámě, patří kabelkaTak jako k pravé dámě patří kabelka, správný muž má mít…pánskou tašku! A v ní samozřejmě nůž. Pokud se ale chystáte na dovolenou letadlem, nůž raději nechte doma, letištní personál by pro vaši všestrannost nemusel mít pochopení.

Jak bylo zmíněno, příruční tašky už dávno nejsou jen výsadou žen. Ať už jdete do práce, na kamarádské posezení do restaurace, na malý výlet, rande, nebo hledat poklad a potírat nepřítele jako Indiana Jones, taková věcička se prostě hodí.Pánské tanšky, kvalitní a přenosné. Pravé dámě, patří kabelka


 

 

Málokdo se dnes vydá z domu alespoň bez peněženky a mobilního telefonu. Přidejte onen zmíněný nůž, papírové kapesníky, žvýkačky, pár dalších drobností a je to. Vždycky je zkrátka fajn mít pár věcí po ruce…jakých, to necháme na vás. Ženy jistě potvrdí, že kapsy narvané k prasknutí, nebo kalhoty či kraťasy se sedmero kapsami nepatří mezi věci, které by na nás obdivovaly. My vám proto nabízíme širokou nabídku pánských tašek, aktovek, ale i cestovních tašek do ruky i přes rameno pro všechny příležitosti.

 

Pánská taška není totiž jen praktický přítel, ale i vhodný doplněk, který vašemu outfitu dodá ten správný švih.

A dámy nechť nezoufají, i pro ně máme nabídku, která se jim jistě bude líbit : )

 

PÁNSKÉ TAŠKYPublikováno dne: 23.10.2018


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 2 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Pánské tanšky, kvalitní a přenosné. Pravé dámě, patří kabelka jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 23.10.2018, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.