Když teplota klesne pod nulu. Čepice je třeba nasadit na hlavuPoslední dny yvenku přituhuje a nastává čas, kdy je ten nejlepší čas trávit doma u krbu nebo na horách. Jestliže vyrazíte někam na procházku, tak už by Vám neměla chybět pořádná čepice, která ochrání Vaši hlavu. Přikrývky hlavny nejsou v zimě pro legraci, ale vybírejte čepice funkční, v kterých vám ani v tuhé zimě nebude zima. Máme spoustu krásných čepi s bambulí i bez bambule. Nabídka je skvělá a dokonale je můžete kombinovat i s oblečení a určitě budete vypadat dokonale i s čepice.Když teplota klesne pod nulu. Čepice je třeba nasadit na hlavu


Čepice

Pánské čepice   Dámské čepice   Dětské čepice   Klapky na uši   Zimní čelenky  

 

Ušanky i čepice na zimu mají být teplé a musí dobře ochránit i před větrem, který je v zimě poměrně častý a může Vás třeba na horách hodně rychle překvapit. Ale díky teplému oblečení a kvalitní čepici určitě něco vydržíte a vydržíte venku o něco déle než byste v kruté zimě očekávali.

 

Čepice jsou jednobarevné bílé, červené, černé, šedé i hnědé nebo béžové a na zimu je dobrá volba pletená čepice, která dostatečně ochrání vaši hlavu. Jako přikrývku hlavy můžete zvolit zimní čelenku, nebo klapky na uši.

 

Čím více čepice bude huňatější, tím teplejší bude. Nakupujte čepice v eshopu Mikaton za bezva cenu a na výběr máte čepice s bambulí i bez bambulek.

 

V naší nabídce jsou moderní čepice, které už i teď určitě potkáváte na ulici u lidí, kteří si je mohli koupit v kamenné prodejně. Máme a taky našim tipem pro koupi jsou kvalitní čepice LITEX, které překvapí svou elegancí i kvalitou zpracování. Dokonce si můžete vybrat mezi elegancí a sportovní čepicí. Čemu dáte přednost při koupi ?

 

 Galerie ke článku

čepice červená litex čepice barevná litex zimní čelenka teplá čepice s nápisy

Publikováno dne: 29.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 25 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Když teplota klesne pod nulu. Čepice je třeba nasadit na hlavu jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 29.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.