Slamáky na hlavě, v horkém počasí ochráníSlamáky jsou určitě užitečné klobouky. Mít slamák na hlavě za každého počasí, uričtě ne. Ale když je horko a svítí sluníčko, tak i taková pokrývka hlavy dokáže ochránit před úpalem a dokonce vypadá hezky. Slaměnný klobouk je velmi praktický, nejen, co se týče sluníčka, ale taky proto, že je velmi lehounky. Můžete si ho vzít k vodě, chodit s ním v plavkách, můžete si dokonce koupit hotový společenský slaměnný klobouk, s kterým můžete v létě vyrazit na dostihy.Slamáky na hlavě, v horkém počasí ochrání


Mít klobouk na hlavě znamená u muže být elegánem, u ženy dámou. V nabídce eshopu Mikaton najdete různé klobouky, ale teď v létě máme v sortimentu spoustu slaměnných klobouků, které si můžete koupit již hotové, nebo taky holé k dotvoření.

 

Můžete si koupit tzv. polotovar - klobouk bez ozdob, s tím, že si tyhle ozdoby na něj doplníte sami. Je to snadné. Stačí mít po ruce provázek, gumičku a ozdoby - jako korálky různých tvarů a svůj klobouk můžete různě naaranžovat.

 

Jak již jsme uváděli, tak klobouky se teď v létě hodí k vodě, kdy sedíte na břehu, na dece a chcete se opálit, ale potřebujete si dát pokrývku hlavy, aby jste nedostali třeba úžeh, tak k tomu se hodí právě slaměnný klobouk.

 

Slamáky, jsou cenově dostupné a díky nízkým cenám si slaměnný klobouk může přes internet koupit každý.

 

Přinášíme Vám inspiraci aktuální nabídky dámských a pánských klobouků, kterou najdete níže pod článkem.

 

Budeme rádi, když si uděláte radost a pořídíte si jeden z našich klobouků.Publikováno dne: 20.07.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 4 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Slamáky na hlavě, v horkém počasí ochrání jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 20.07.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.