🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Hasiči - hračky pro kluky, které pobavíKdyž se malé děti zeptáte na to, jakým povoláním by chtěly být, často uslyšíte odpověď: "Chci být hasičem!" Zejména malí kluci sní o tom, stát se hrdiny dne, kteří zachraňují životy, bojují s plameny a jsou neohrožení ve tváři nebezpečí. Pro ně je být hasičem jako být superhrdinou z komiksu, ale s jedním rozdílem – je to skutečné.Hasiči - hračky pro kluky, které pobaví


Ovšem každý hrdina potřebuje svůj výstroj. Opravdový hasič nemůže jít do akce bez své důvěryhodné přilby, vysílačky a zásahového vybavení. A co by to bylo za hasiče, kdyby neměli své vlastní, multifunkční hasičské auto? Moderní hasičská vozidla jsou vybavena vším, co potřebujete, od cisteren pro hašení požárů až po žebříky pro záchranu osob z vysokých budov.

 

Pokud chcete udělat radost svým malým budoucím hrdinům, máme pro vás ideální tip. V naší nabídce najdete širokou škálu hraček a předmětů, které vaše děti přemění v malé hasiče. Od realistických modelů hasičských vozidel, které jim vykouzlí úsměv na tváři, až po hasičské helmy a přístroje, které je přivedou k pocitu, že jsou na opravdové misi.

 

A nezapomněli jsme ani na ty nejmenší! Pro ně máme v nabídce různé hasičské autíčka a stavebnice, které nejenže je zabaví, ale také rozvíjí jejich logické myšlení. A pokud hledáte něco, co by zdobilo dětský pokoj, máme i dekorativní hračky s hasičskými motivy.

 

Tak neváhejte a podpořte sny svých malých hrdinů. S naší nabídkou se stanou hasiči nejen ve svých představách, ale i v hře, která je přivede k rozvoji a učení. Protože každý hrdina, ať už malý nebo velký, potřebuje začít někde.

 Publikováno dne: 22.06.2018


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 72 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Hasiči - hračky pro kluky, které pobaví jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 22.06.2018, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.