Nejlevnější doprava BALÍKOVNA na každé i menší poštěOd září již Česká pošta nabízí službu balíkoven na každé své poště i na těch menších, které dosud tuhle službu v nabídce neměli a samozřejmě plánuje její rozšíření i do různých boxů na nádraží apod. Uvidíme kam až nám Česká pošta umožní odesílat zásilky. Nyní se nám služba líbí, protože zpřístupnila levnější dopravu i lidem do menších obcích. V eshopu Mikaton patří doprava do BALÍKOVEN mezi nejlevnější způsoby. Ale pozor samozřejmě se týká malých zásilek, které se vlezou do boxů na poštách podobně.Nejlevnější doprava BALÍKOVNA na každé i menší poště


Pro malé zásilky do balíkoven

Služba dopravy do balíkoven je určena hlavně pro malé zásilky, které lze dát do boxů a tam si je vyzvednout. Jestliže si objednáte sáně či boby, tak ty do balíkovny doručit nejdou, ale musíte zvolit službu na poštu, která je o něco dražší, ale jdou jí přepravovat zásilky větší.

 

Pravidlo pro balíkovny - Služba je určena pro menší zásilky, myslete tedy při objednání, jak velká je vaše objednávka a podle toho zvolte i vaši dopravu. Děkujeme.

 

 

Pro více informací můžete prozkoumat náš ceník dopravy zde:

https://www.mikaton.cz/Obchod/Doprava-a-balne

 

 Publikováno dne: 07.09.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 19 |
Vybrali jsme k tématu: 447 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Nejlevnější doprava BALÍKOVNA na každé i menší poště jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 07.09.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.