Letos se opět budeme zaměřovat na domácnost a županyPřed Vánoci u nás můžete opět očekávat zaměření na domácnost a župany, tyhle dvě sekce budeme maximálně naplňovat, aby jsme v nich byli dobří. Na župany se zaměřujeme každý rok a i teď máme většinu županů skladem. Vybírat můžete jak mezi novinkami, které jsme ještě tento týden přidávali nebo taky mezi klasika vzory, s nimiž se setkáte každý rok, jelikož jsou velmi žádané. Objednat si u nás můžete kromě dekorací i povlečení, které patří do sekce domácnost.Letos se opět budeme zaměřovat na domácnost a župany


Nejlepšími dárky jsou praktické dárky, které můžete používat dlouho po vánocích a taky Vám dlouho vydrží, což povlečení, dekorace a župany určitě splňuí. Tyhle tři kategorie můžou být i inspirací na vaše tipy na dárky.

 

V eshopu Mikaton se zaměřujeme na ženy, které obvykle do domácnosti pořizují dekorace, starají se o to, aby bylo vždy povlečeno a taky ženám velmi záleží, aby jste se cítili pohodlně doma.

 

ŽUPANY - máme v nabídce několik desítek županů v různých barevných variacích, s kapucí či bez kapuce. Nebo si taky můžete vybrat mezi krátkým a dlouhým županem.

Župany jsou praktickým dárkem, které rodiče potěší.Publikováno dne: 16.10.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 |
Vybrali jsme k tématu: 94 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Letos se opět budeme zaměřovat na domácnost a župany jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 16.10.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.