Expedice zásilek se vrací do normáluPo uvolnění vládních opatření se vracíme opět do normální stavu a expedice zásilek už probíhá jako před pandemií. Pěkné počasí, volný pohyb a otevřené obchody přispívají k tomu, že lidem přes den tráví méně času na internetu a nakupují více drobností v kamenných prodejnách a na internetu již přichází kvůli větším objednávkám z naši zkušeností. Eshop Mikaton přečkal tuhle dobu celkem obstojně, můžeme se pochlubit kladnými recenzemi nad 90 % i v hektické době, která s sebou přinesla spoustu starostí a taky více práce.Expedice zásilek se vrací do normálu


V době pandemie jsme v eshopu Mikaton pracovali na 200%, 300 %  a více, abychom Vám všem včas doručili vaši objednávku. Protože karanténa určitě není příjemná věc.

 

Vyexpedovali jsme tisíce ochranných pomůcek, které mohli uchránit mnoho lidí od přenosu nemocí. Ale taky spousta objednávek byla na hračky pro děti, které taky museli zůstat doma.

 

Stále jsme doporučovali zvolit pro rychlejší objednávku zboží skladem, což spousta z Vás respektovalo a doba expedice zásilek byla v průměru 24 hodin, věříme, že v tomhle nastaveném trendu, budeme pokračovat a na letošní Vánoce se dobře připravíme.

 

Ukázalo se, že sortiment GALANTERIE má velký význam. V době pandemie se staly krejčovské potřeby, zboží na šití velmi žádané a to díky rouškám, které se ve velkém začali šít doma. Prodali jsme i nejvíce látek za celé období naší činnosti a to nás motivuje k tomu, že jdeme správným směrem.

 

Děkujeme všem zákazníkům, kteří nám doposud věřili a zvolili si nám jako dodavatele potřebných věcí pro domácnost, hračky a galanterii. Jsme český eshop a taky jsme rodinnou firmou, kterou budujeme s láskou. Věříme tomu, co děláme a budeme rádi, když oslovíme další nové zákazníky a předvedeme jim kvalitní služby, které u nás získají.

 

 

Děkujeme, že nakupujete v českém eshopu Mikaton!

 

 Publikováno dne: 29.05.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 6 |
Vybrali jsme k tématu: 123 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Expedice zásilek se vrací do normálu jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 29.05.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.