Společnost Mikaton s.r.o. Mikaton.czLetní přikrývky pro teplé večery, aby Vám nebylo horkoZačíná být i večer Vám teplo v posteli? Kupte si novou přikrývku na léto. Letní přikrývky jsou jiné než zimní přikývky nebo celoroční jsou hlavně odlehčené a díky kvalitním náplním Vám nebude pod nimi horko. Díky přikrývkám například z Aloe vera můžete mít příjemný spánek a nemusí Vás trápit špatné spaní. Bude snažší se vyspat celou noc. Přikrývky na léto jsou velmi oblíbené pro koncové zákazníky z Aloe vera nebo Antistress. Přečtěte si výhody těchto náplní a určitě si vyberete správně.

 

 

Výplní přikrývek Aloe Vera je vysoce kvalitní duté vlákno. Toto duté vlákno přináší zákazníkovi velmi hřejivý, ale zároveň díky lehkosti použitého rouna dutého vlákna příjemný spánek. Rouno dutého vlákna je termicky pojené, tedy vydrží při každodenním spánku dlouhá léta.

 

 

 

LETNÍ KVALITNÍ SPÁNEK

Letní přikrývka AntiStress obsahuje termicky pojené duté vlákno. Duté vlákno je ve tvaru rouna a je plně silanizované. Tato termicky pojená rouna dutých vláken vynikají vysokou hřejivostí, ale zároveň vzdušností a lehkostí.

 

Letní přikrývky AntiStress jsou prošity panelovým vzorem, který zabraňuje proti posuvu rouna dutých vláken uvnitř tkaniny.

 

 

Letní přikrývky!

 

 Publikováno dne: 03.06.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton


Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 16 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 16 produktů.