🎁 Vánoční tipy na dárky 🚚 Vánoční dekorace

Kvalitní nabídka přikrývek od českých výrobcůBohatá nabídka kvalitních přikrývek od českých výrobců. Vybíráte nové povlečení? Co takhle zrovna novou i přikrývku? Když už budete chtít spát v novém, tak kompletně. Nezapomínejte, že i přikrývky mají svou určitou životnost a je lepší mít čerstvou novou přikrývku, než staré peřiny, které se i horší udržují. U nás si určitě vyberete přikrývku pod kterou Vám bude příjemně. Aktuálně máme přikrývky rozděleny i podle velikosti, aby se Vám vybírali příkrývky snadněji.Kvalitní nabídka přikrývek od českých výrobců


 

Peřiny na léto, zimu i celoroční. Bezva výběr povlečení, přikrývek, polštářů a dalšího bytového textilu v eshopu Mikaton.

 

Jeden ze zajimavých tipů na bezva přikrývku :

 

Přikrývka ALOE VERA celoroční 140x200cm

Přikrývky a polštáře Aloe vera jsou vyrobeny naší českou výrobou značky Kvalitex. Mikrovlákenná tkanina obsahuje výtažek z Aloe vera (Aloe pravá), která má na pokožku zákazníka změkčující vliv. Přikrývky i polštáře jsou vhodné pro alergiky a to díky použití vysoce kvalitních dutých vláken a velmi snadné údržbě konečného zákazníka.

 

výplň - 100% polyester (duté vlákno)

 

 

Přikrývka vhodná pro rozměr povlečení: 140x200cm 

 

Teplota praní 60°, sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu. 

 

Plošná hmotnost výplně (gramáž): 300g/m2, 850g na celý rozměr výrobku

  • Přikrývky a polštáře Aloe Vera jsou vyrobeny naší vlastní výrobou. Používáme pouze ověřené a kvalitní materiály, které jsou průběžně kontrolovány.
  • Rostlina Aloe Vera (Aloe pravá) se používala již ve starém Egyptě, kdy ji ženy využívaly ke zkrášlení pleti. Dalšími, kdo využívali léčivé účinky této rostliny, byli indiáni.
  • Povrchový materiál (tkanina) z mikrovláken je obohacen výtažkem z Aloe Vera, kde tento výtažek z léčivé rostliny přináší konečnému zákazníkovi zdravý spánek. Může působit změkčujícím vlivem na pokožku spícího člověka a to i přes bavlněné povlečení.
  • Díky použití tkaniny z mikrovlákna vyniká přikrývka vysokým komfortem pro omak a zároveň je tkanina velmi hustá a jemná. Tkanina má z lícní strany broskvový omak.
  • Výplní přikrývek Aloe Vera je vysoce kvalitní duté vlákno. Toto duté vlákno přináší zákazníkovi velmi hřejivý, ale zároveň díky lehkosti použitého rouna dutého vlákna příjemný spánek. Rouno dutého vlákna je termicky pojené, tedy vydrží při každodenním spánku zákazníkovi dlouhá léta.

 

 

 

Přikrývky

 

Přikrývky 90x135 cm   Přikrývky 140x200 cm   Přikrývky 140x220 cm   Přikrývky 200x200 cm   Přikrývky 220x200 cm   Přikrývky 240x200 cm   Přikrývky 240x220 cm  Publikováno dne: 13.11.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Kvalitní nabídka přikrývek od českých výrobců jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 13.11.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.