Koupelnové ručníky i do hotelových koupelenRučníky z naší nabídky můžete použít do všech koupelen. A dokonce jsou vhodné i do luxusních hotelů a penzionů. Prodej ručníků v naší nabídce je bohatý nejen na barvy, kvalitní materiály, ale taky oblíbené výrobce. Obvykle se setkáváte na dovolených pouze s bílými ručníky, ale proč nevyzkoušet i nějaký barevný ručník, který působí elegantně. Pokud tento článek čte správce penzionu, majitel hotelu, tak určitě pro Vás máme tip na kategorii právě pro Vás: HOTELOVÝ SORTIMENTKoupelnové ručníky i do hotelových koupelen


 

HOTELOVÝ SORTIMENT

 

V této kategorii se setkáte se zboží, které je vhodné do českých hotelů, penzionů, ubytoven. Nabídka je velmi rozmanitá a taky velmi kvalitní. Zboží, které v ní nabízíme je obvykle dostupné i po více kusech. Máme zájem se stát dodavateli dekoračního textilu a bytových doplňků do některých menších penzionů, a proto k tomu přizpůsobujeme i nabídku a doplńujeme hotelový sortiment o další zajimavé produkty, právě k tomu účelu se hodící se.

 

 

 

Ručníky

 

V nabídce máme jednoduché vzory jednobarevné i vzorované. Pokud se jedná o vzorovaný ručník nemusíte mít obavy, že například výšivka byla tvrdá a nepříjemná. Ručníky v nabídce pečlivě vybíráme, abychom si je i sami ohmatali a byli spokojeni cena vs. kvalita.

 

 Publikováno dne: 27.04.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 35 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Koupelnové ručníky i do hotelových koupelen jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 27.04.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.