Vánoční dárky pro děti školkové a předškolákyDřevěné hračky jsou šetrné k přírodě a vydrží i několik generací. Jsou jednoduché, ale přitom příjemné na dotek, dítě podporují v kreativní myšlení a představivosti. Vypadají hezky a jsou ve spoustě případů tiché. 

Jsou prostě vánočním dárkem, který by neměl pod stromečkem chybět. 

 

Tipy na dřevěné hračky pro školkové děti

I pro děti ve věku od tří do šesti let jde najít velkou spoustu zajímavých hraček ze dřeva, které je zaujmou a vydrží minimálně několik dalších let. Vánoční dárky pro děti školkové a předškoláky


 

 

 

 

  •  Dětská kuchyňka a příslušenství 

 

Investice do dětské kuchyňky jako do vánočního dárku se ve spoustě případů vyplatí. A nemusí jít jen o dívky. I mnoho chlapců ráda napodobuje rodiče, jak vaří. Pak už stačí dokupovat různé sady nádobí, zeleniny, ovoce a dalších možností jídel jako jsou dortíky nebo pizza.  Spousta tohoto příslušenství je rozdělená na poloviny suchým zipem.  Dítě pak zeleninu či ovoce může rozkrojit a servírovat. Ve dřevěném provedení navíc vypadají moc krásně. A vydrží i do dalšího sourozence nebo i další generace. U nás v obchodě Mikaton tyto dřevěné hračky najdete v sekci Dřevěné produkty.

 

 

 

  • Dětský ponk, nářadí 

 

A pokud kuchyňka a její vybavení nezaujme, tak co třeba dětský ponk nebo třeba kufřík s nářadím? Zajímavým vánočním dárkem může být například také zatloukačka – ať už tak klasická se špalíčky nebo verze pro větší děti, kde se hřebíčky zatloukají dřívka opravdovým kladívkem. 

 

 

 

  • Vláčky a příslušenství

 

Pro nadšence do vláčků u nás v obchodě Mikaton nabízíme v sekci Dřevěné vláčky všechno, co takový malý nadšenec může potřebovat. Vláčky, koleje, mosty, vagónky a další příslušenství. Každý si vybere. Menší děti si užijí pošupování dřevěnými vláčky, větší děti pak budou nadšeně stavět přes pokoje koleje pro vláčky elektrické. My nabízíme například velmi kvalitní vláčky od firmy Brio. 

 

 

 

  • Kostky a stavebnice 

 

Klasickým vánočním dárkem pak mohou být pro děti školkového věku také různé dřevěné puzzle, kostky, stavebnice nebo provlíkačky. V sekci Dřevěné stavebnice najdete spoustu klasických dřevěných stavebnic, ale třeba i dřevěnou kuličkodráhu. Ta se bude líbit každému dítěti, které miluje pohyb a testování akce a reakce. Nesmí se zapomínat ani na dřevěné kubusy nebo jednoduché konstrukční stavebnice jako je například edice Malý konstruktér nebo stavebnice Batibloc.

 

 

 

U nás v obchodě Mikaton nabízíme i dřevěné hračky značek jako je Detoa, Bino & Mertens nebo Dino. To jsou české firmy s letitou tradicí, zakládající si na kvalitě provedení a zdravotní nezávadnosti, hračky jsou hezké a vychází z českých reálií. Některé pak můžeme znát i z našeho dětství. Je to tedy skvělý vánoční dárek, který dítě potěší a nás zavede zpátky do dob, kdy jsme byli malí. 

 

 

Stačí se jen podívat na naší sekci Dřevěné hračky a vánoční dárek si vyberete. 

 

 

Dřevěné Kostky   Dřevěné Vkládačky   Dřevěné Stavebnice   Dřevěné produkty   Dřevěné hry   Dřevěné puzzle   Dřevěné Labyrinty   Dřevěné Vláčky  Publikováno dne: 08.12.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 71 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Vánoční dárky pro děti školkové a předškoláky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 08.12.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.