🔥 Doprava od 59 Kč! + Pro registrované ▶️ Slevy až 10%! Nakupujte teď! 🔥


Dřevěné hračky

🛒 Dřevěné hračky za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Prodej dřevěných hraček. Kreativní náučné hračky můžou být i ze dřeva. Děti se s dřevěnými hračkami setkávají poměrně málo a taky je dobré je se dřevem seznamovat již od útlého věku. Mnoho generací před námi si s dřevem hrálo. Proto tradice dřevěných hraček je hluboká a měli bychom ji držet a dále přenášet i na naše děti. Dřevěné hračky za dobré ceny.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 15 |


V kategorii DŘEVĚNÉ HRAČKY najdete celkem 358 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

Jednobarevné i barevné dřevěné hračky kreativní a náučné. V nabídce objevíte spoustu dřevěných hraček pro holky i kluky. Mezi náučné dřevěné hračky patří vkládačky, stavebnice ze dřeva, ale taky různé labyrinty. Dnes jsou k dostání nejen typické dřevěné kostky, ale také dřevěné stavebnice, nářadí či didaktické hračky ze dřeva. 

 

Máme speciální nabídku dřevěných hraček od několika dodavatelů a věříme, že si vyberrou maminky dřevěnou hračku pro své děti i u nás. Nabídka je vhodná i pro náročné maminky, které chtějí pro děti to nejlepší.

 

 

Existuje několik důvodů, proč byste mohli chtít nakupovat dřevěné hračky pro své děti:

 

Bezpečnost: Dřevěné hračky jsou obvykle méně nebezpečné než plastové hračky, protože neobsahují škodlivé chemikálie, jako jsou ftaláty nebo bisfenol A. Dřevo je také méně křehké než plast, což znamená, že dřevěné hračky jsou méně pravděpodobné, že se rozbijí na malé kousky, které by děti mohly spolknout.

 

 

Trvanlivost: Dřevěné hračky jsou obvykle trvanlivější než plastové hračky, protože jsou vyrobeny z pevného materiálu. Jsou méně náchylné na praskání, lámání a opotřebení, což znamená, že vydrží déle a mohou být používány opakovaně.

Ekologičnost: Dřevo je obnovitelný materiál, který má menší dopad na životní prostředí než plast. Dřevěné hračky jsou také často vyrobeny z místního dřeva, což znamená, že jsou šetrné k životnímu prostředí i z hlediska dopravy.

 

 

Rozvíjení kreativity a motorických dovedností: Dřevěné hračky často neobsahují baterie a elektromotory, což znamená, že děti musí použít svou představivost a kreativitu, aby si vymyslely způsoby, jak s nimi hrát. Dřevěné hračky také často pomáhají rozvíjet jemnou motoriku a koordinaci ruky a oka.

 

 

Estetická hodnota: Dřevěné hračky mají často krásný vzhled a jedinečný styl, který se odlišuje od většiny plastových hraček. Mohou být elegantní a sofistikované, což může být přitažlivé pro rodiče, kteří hledají hračky, které by se hodily do esteticky náročného prostředí.

 


Dřevěné hračky články:15.09.2023 Dřevěné hračky: Více než jen hra

Odkaz na minulost s moderním nádechem Dřevěné hračky mají dlouhou historii a jsou často předávány z generace na generaci. Jejich jednoduchost a robustnost znamenají, že mohou vydržet léta hraní a stále vypadat skvěle. Mnoho rodičů si pamatuje své vlastní dřevěné hračky z dětství a chtějí sdílet…

08.12.2020 Vánoční dárky pro děti školkové a předškoláky

Dřevěné hračky jsou šetrné k přírodě a vydrží i několik generací. Jsou jednoduché, ale přitom příjemné na dotek, dítě podporují v kreativní myšlení a představivosti. Vypadají hezky a jsou ve spoustě případů tiché.  Jsou prostě vánočním dárkem, který by neměl pod stromečkem chybět.    Tipy na…

06.12.2020 Tipy na vánoční dárky pro školáky

Čím větší dítě, tím je složitější vybrat správný vánoční dárek. Děti ve věku od šesti let do patnácti let už většinou mají vlastní představy, co by chtěly dostat jako vánoční dárek. Ne vždy se však jejich očekávání změní v realitu, a ne vždy jsou jejich přání úplně reálná.    Tipy na dárky pro děti…