Hračky pro holky

🛒 Hračky pro holky za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Hračky pro holky v eshopu Mikaton patří mezi oblíbené dárky holkám. V této speciální kategorii najdete různé potřeby pro malé parádnice - zrcátka, hřebínky i panenky, taky kuchyňky a domečky, s kterými si holky obvykle rády hrají. Máme levné i značkové hračky pro holky, Vybrat můžete typicky holčičí hračky. V této sekci objevíte korálky, potřeby pro panenky a taky různé napodobovací hračky.
Nejprodávanější HRAČKY PRO HOLKY

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 24 |


V kategorii HRAČKY PRO HOLKY najdete celkem 567 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

V této sekci objevíte drobnosti, které se jinam nevejdou:) Panenky mají speciální sekci. Zde spíše hledejte holčičí produkty, které holky potřebují na to, aby se zkrášlily po maminkách. Určitě holkám zde vyberete i dárek, který holkám udělá radost.

 

HRAČKY PRO HOLKY. Zboží jako líčení, kosmetika, dětské kabelky, tašky, príslušenství pro panenky. Vaši dceru určitě zboží v této kategorii potěší. Většina hraček je v holčičích barvách. Tedy v hračkách pro holkvy vítězí růžová barva.

 

Vítáme Vás v kategorie hraček pro dívky a pro holky :-)

 

Pro holky v eshopu Mikaton najdete kromě produktů zde i zboží v ostatních kategoriích. Příkladem můžou být vybrané kategorie Tvoření pro děti, vyšívaní pro děti, panenky, kreativní a tvořivé hračky, náučné hračky.

 

Máme hračky pro malé holčičky od 3 a více let, ale samozřejmě na svém si příjdou i větší holky, které si stále ještě hrají se svými panenkami.

 

Jak se říká... je lepší se hrát, než vymýšlet hlouposti. Držme se toho a kupte holkám pěknou hračku, s kterou se budou rády hrát.

 

 


Hračky pro holky články:22.05.2024 Den dětí: Kdy se koná, kdo ho může slavit a co darovat

Den dětí je jedním z nejradostnějších svátků pro naše nejmenší. Oslavuje se po celém světě a je příležitostí pro rodiče, prarodiče i přátele, aby dětem ukázali, jak jsou pro ně důležité. V tomto článku se podíváme na to, kdy se Den dětí slaví, kdo ho může slavit a jaké dárky jsou ideální pro tuto…

13.04.2023 Hračky pro holky do 6 let

Hračky pro holky do 6 let by měly být zábavné, bezpečné a pomáhat rozvíjet dětskou kreativitu, motoriku, sociální dovednosti a další schopnosti. Existuje mnoho typů hraček, které splňují tyto kritéria a zároveň jsou vhodné pro dívky v tomto věku. Jedním z typů hraček jsou plyšové zvířátka. Tyto…

13.04.2023 Hračky pro malé holčičky

Hračky jsou pro malé holčičky velmi důležité, nejenže je baví, ale také je to způsob, jak se učí a rozvíjejí své schopnosti. Proto byste měli vybírat hračky s ohledem na věk a zájmy vaší dcery. V tomto článku bych rád nabídl několik tipů na hračky pro holky do 6 let.