Kuchyňky a domečky

🛒 Kuchyňky a domečky za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Hračky pro holky, tuhle kategorii můžeme zařadit mezi napodobovací hračky, protože právě kuchyňky v pokojíčku umožní holkám si hrát na maminky a připravovat panenkám snídni, oběd a večeři a starat se o své panenky, jako se maminky starají o své holčičky.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 |


V kategorii KUCHYŇKY A DOMEČKY najdete celkem 53 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Dětské kuchyňky jsou pěkným dárkem nejen na Vánoce, protože kuchyňka je docela velkým dárkem. Možná každá holčička, která si hraje s panenkami by měla mít i svou kuchyňku. Obvykle dětské kuchyňky jsou plastové nebo nově i dřevěné. Máme různé dětské kuchyňky, které lze zvolit i dle věku dítěte - větší či menší. Více drobností, s kterými si holky můžou hrát.

 

Dětské kuchyňky nejsou čistě holčičí hračky. Teď už i kluci chtějí být kuchaři a kuchařící, kteří ukuchtí nějakou dobrotu. Vyberte pro ně tu správnou kuchyňku a rozvíjejte jejich kuchařský um.

 

Dětské kuchyňky mají vše, co by kuchyňka měla mít. Pro rodiče máme dobrou zprávu a to tu, že všechny drobnosti koupíte za bezva ceny a můžete tak dětem koupit ještě více, či si vybrat něco pro sebe.

 

Nabídka hraček se rozrůstá každý týden v eshopu Mikaton, sledujte a objednejte si.

 

 


Kuchyňky a domečky články:13.04.2023 Hračky pro holky do 6 let

Hračky pro holky do 6 let by měly být zábavné, bezpečné a pomáhat rozvíjet dětskou kreativitu, motoriku, sociální dovednosti a další schopnosti. Existuje mnoho typů hraček, které splňují tyto kritéria a zároveň jsou vhodné pro dívky v tomto věku. Jedním z typů hraček jsou plyšové zvířátka. Tyto…