Kuchyňky a domečky

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Kuchyňky a domečky v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Hračky pro holky, tuhle kategorii můžeme zařadit mezi napodobovací hračky, protože právě kuchyňky v pokojíčku umožní holkám si hrát na maminky a připravovat panenkám snídni, oběd a večeři a starat se o své panenky, jako se maminky starají o své holčičky.
Využít filtrování

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné produkty.

  Strana: | 1 |
  Žádné produkty.


  V kategorii KUCHYŇKY A DOMEČKY najdete celkem 0 produktů
  Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
  Dětské kuchyňky jsou pěkným dárkem nejen na Vánoce, protože kuchyňka je docela velkým dárkem. Možná každá holčička, která si hraje s panenkami by měla mít i svou kuchyňku. Obvykle dětské kuchyňky jsou plastové nebo nově i dřevěné. Máme různé dětské kuchyňky, které lze zvolit i dle věku dítěte - větší či menší. Více drobností, s kterými si holky můžou hrát.

   

  Dětské kuchyňky nejsou čistě holčičí hračky. Teď už i kluci chtějí být kuchaři a kuchařící, kteří ukuchtí nějakou dobrotu. Vyberte pro ně tu správnou kuchyňku a rozvíjejte jejich kuchařský um.

   

  Dětské kuchyňky mají vše, co by kuchyňka měla mít. Pro rodiče máme dobrou zprávu a to tu, že všechny drobnosti koupíte za bezva ceny a můžete tak dětem koupit ještě více, či si vybrat něco pro sebe.

   

  Nabídka hraček se rozrůstá každý týden v eshopu Mikaton, sledujte a objednejte si.