Panenky miminka z eshopu Mikaton pro holkyPanenky z Mikatonu udělají radost všem holčičkám, jelikož některé z nich vypadájí jako miminka. Holky se tak můžou starat o panenky jako o své děti. Je krásné sledovat holčičky, jak se chtějí vyrovna svým maminkám, když si hrají s panenkami. V eshopu najdete obrovský výbě panenek od značek Zapf creation Baby born, L.O.L., Barbie, Steffi, Anička, Evička a další. Holky od malička mají k panenkám blíže než kluci. Holčičky se dokáží s panenkami hrát a vychovávat je, starat se o panenky. Díky obrovskému výběru si můžete vybrat ty nejlepší panenky.Panenky miminka z eshopu Mikaton pro holky


Panenky

 

Panenky z eshopu. Nakupovat panenky online je vždy výhodnější díky lepší nabídce, než v kamenné prodejně, kde je nabídka užší. V našem eshopu panenky stále aktualizuje a to včetně dostupností, jestliže chcete koupit ještě teď dárek pro holky máte dobrou šanci.

 

Panenky Baby

Panenky jsou holčičí hračkou u z dávné historie a stále to platí. I dnes si stále většina holek hraje s panenkami a chce ty nejlepší hračky, které vidí dnes v televizi, to jsou třeba panenky od Baby born, které v nabídce najdete taky. Historie jak ji známe dnes se začala psát s panenkou Barbie, kterou znají děti po celé světe. Známe ji i my a  naši rodičové. V dnešní době si můžete dětskou hračku už vybrat, jelikož na trhu je obrovské množství hraček a stále vznikají nové. Avšak ty oblíbené stále zůstavají stejné, nebo aspoň jim podobné.

 

 

Když jsou holky malé, tak si nejraději hrají s panenkami, které vypadají jako miminka, jakmile jsou větší, tak už chtějí, aby se panenka naučila postavit, stála a nebo měla dlouhé vlasy, a proto jsou panenky různé, potřeby se s věkem mění i holek.

 

Díky panenkám se holky mnoho naučí o životě - starostlivosti, péči o druhé, výchově, laskavosti. Díky rozmanitosti nabídky můžete holkám splnit jejich přání. Nabízíme exkluzivní nabídku, která obsahuje i panenky z televize, které děti vídají během pohádek. 

 

Novinkou  nabídce jsou panenky Anna a Elsa, které jsou tu díky druhému dílu pohádky Frozen 2.

 

Hračkám panenkám ještě neodzvonilo a ani dlouho neodzvoní, holky je budou chtít stále.

 

Jelikož tento článkem píšem v období Vánoc, tak určitě budete chtít vědět, jestli stihneme odeslat objednávku do Vánoc a ano, všechny panenky v naší nabídce mají dobrou dostupnost a expedici stíháme. Doporučujeme však objednat, co nejdříve, jelikož jen tak předejte problémům s případným zpožděním.

 

Máte na výběr spoustu panenek od různých výrobců, ale nejznamější jsou nejoblíbenější.

 

 

Panenky

Barbie    Miminka   Česací hlavy   Panáci   Hadrové panenky   Mini panenky   Princezny   Panenky Baby Born   Panenky Baby Annabell   Velké panenky    Panenky Anna a Elsa  

 

 

Panenka BARBIE

Panenka Barbie je nejznámější panenkou na světě a ještě dlouho to tak zůstane. Barbie není jenom panenka, ale taky díky panence začali vznikat různé pohádky, díky kterým panenku Barbie chtěli další holky. O panence Barbie můžeme říct, že stále vypadá stejně a podoba se u panenek Barbie mění málo, nicméně stále vznikají další a další přislušenství pro panenku a díky tomu může být hraní si s panenkou Barbie mnohem zábavnější. Panenka Barbie je kromě modelky i třeba mořská víla, tajná agentka, kadeřnice, baletka.

 

Panenka BABY Born

Baby born jsou krásné interaktivní panenky, se kterými se mohou holčičky hrát již od mala. Baby born vypadají skoro jako skutečná miminka, s kterými se můžete různě mazlit, starat se o ně, spát s nimi v posteli a některé panenky Baby born dokonce i koupat. S panenkami Babyborn se holčičky naučí spoustu důležitých vlastností - zodpovědnosti, starostlivosti, pečlivosti a péči o druhé. Panenky mají spoustu různých životních funkcí a dokonce se můžou stát nespokojenými, můžou začít plakat, nebo se můžou vlastnosti různě projevovat - hýbáním hlavy, mávat rukami nebo nohami. A ano některé panenky Baby born jsou i na baterky, ale hrát se s nimi můžete i bez baterií. Kromě toho, že je možné vybrat mezi několika typy panenky, existuje spousta příšlušenství, jako je oblečení BABY Born, nádobí, lahvičky či dokonce sprchový kout nebo jídelní židlička.

 

 

..a další panenky, které si můžete užít v naší nabídce. Podvejte níže pod článkem nebo přejdete přímo do kategorie Panenky

 

 

Těším se na Vaše objednávky.Galerie ke článku

mimi panenka velká panenka zapf panenka sally panenky

Publikováno dne: 15.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 20 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Panenky miminka z eshopu Mikaton pro holky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 15.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.