Společnost Mikaton s.r.o. Mikaton.czKrásný plyšový medvídek i zde v nabídce eshopu MikatonPro všechny z Vás máme speciální nabídku plyšových medvídků, z nichž si můžete vybrat roztomilý dárek pro Vaši partnerku nebo taky hezkého medvídka pro holky. Všichni medvídci jsou úžasní a budou úžasnou volbou při shánění dárku. Plyšový medvídci čekají na to až si je objednáte a užijete si s nimi spoustu zábavy. Medvídci jsou perfektním dárkem a samozřejmě pozor, abyste to s velikostí nepřehnali. Máme nejen mini medvídky, ale taky velké plyšové medvídky, kteří umí udělat obrovskou radost.

 

Všechny plyšové medvídky si zamilujete, věříme, že naši medvídci mají u Vás šanci. Nyní máte velkou šanci vybírat z kompletní nabídky medvídků. Větši medvídků je velmi kvalitních.

 

Plyšové medvídky máme ve velikosti 20 cm, 25 cm, 30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm a 140 cm

 

Plyšový medvídek = mazlík

 

Máme rovněž exkluzivní řadu plyšových medvídků RAPPA. Nejprodávanější obrovský velký plyšoví medvědi bílý a hnědý se srdíčkem 100cm. Skladem i kvalitní malí plyšoví medvídci. Náši medvědi mají i jména. Plyšový MEDVÍDEK může být i roztomilým překvapením.

 

Máme taky medvídky z příběhem.

 

 

Podívejte se zde: PLYŠOVÝ MEDVĚD

 

 

V nabídce máme plyšové medvídky od velikosti S až po XXLPublikováno dne: 08.09.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton


Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 62 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 62 produktů.