Kostým pro děti doktorky včertně karnevalových doplňkůDětské kostýmy doktorka můžete považovat za velmi skvělý tip na dětský karneval, jelikož i malé holky jednou budou doktorky a některé to zkouší už nyní. Pro holky, které se vidí doktorkou máme i kostým doktorky - bílý plášť, který si můžete vylepšit doktorskými nástroji a lékařským kufříkem. Je to taky velmi praktický kostým nejen na dětský karneval nebo dětskou besídku, protože holky se v tomhle kostýmku můžou hrát i doma v pokojíčku.Kostým pro děti doktorky včertně karnevalových doplňků


Dětský lékařský plášť udělá holkám radost. V doktorské kostýmu můžou léčit své plyšové kamarády s každou bolístkou, která se jim přihodí. Doktorky i malé holky můžou zachránit spoustu plyšových hraček.

 

 

Vyberte holkám ty nej dětské kostýmy lékařky. Zeptejte svých holek, čím chtějí být na dětském karnevalu nebo dětské párty. Jestliže Vám odpoví lékařkou, tak tento doktorský plášť rovnou objednejte včetně lékařského kufříku pro děti.

 

 

Eshop kostým lékařky online. Prodáváme dětské kostýmy pro holky i kluky.

 

 Galerie ke článku

lekařský kufřík kufřík doktorka lékařský plášt

Publikováno dne: 27.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 5 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Kostým pro děti doktorky včertně karnevalových doplňků jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 27.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.