Čím potěšit děti při výletech za koupáním? Přece osuškou s jeho hrdinou.Léto je v plném proudu a sluníčko nás láká na koupaliště, pláže i břehy řek a rybníků. A letní koupání se neobejde bez správného výběru osušky. Kromě praktického zahalení a osušení se po koupání, potěší správný výběr osušky s tím pravým hrdinou i dětské srdce. I my jsme se v našem e-shopu na toto krásné období prázdnin a slunce řádně připravili velkým výběrem osušek s obrázky dětských hrdinů a dalších motivů.Čím potěšit děti při výletech za koupáním? Přece osuškou s jeho hrdinou.


A čím udělat radost malým slečnám? 

Třeba osuškami ze série Frozen – ať už je hrdinkou malé slečny Elsa nebo Anna – variant je mnoho a každá slečna si vybere. Ještě menší princezny je možné vybavit osuškou s Minnie či princeznou Sofií a nebudete zklamáni. Nadšence vodních víl zase potěší Ariel. Kromě Ariel si každá malá slečna může vybírat z široké nabídky Disney nestárnoucích princezen jako je Popelka, Locika nebo Bella. A úplně ty nejmenší nepohrdnou osuškou s prasátkem Pepinou. 

 

 

Kluci v akci 

Malým i větším klukům udělají radost osušky s motivy Tlapkové patroly, Mimoňů nebo hrdiny Příběhu hraček. Pro malé vláčkové nadšence jsou tu připraveny osušky s mašinkou Tomášem, pro automobilové příznivce osušky s Bleskem Mcqueenem a jeho přáteli. Na malé dobrodruhy zase čeká požárník Sam. A větší akční kluci si určitě vyberou z nabídky superhrdinů jako je Spiderman, Transformers a další. 

 

 

 

I větší děti potřebují osušku, která je in 

Osušky s obrázky Lego Friends, Star Wars, Simpsonů či Avengers mohou zaujmout i větší děti. A nesmí se zapomínat na milovníky zvířat. Osuška s koněm, psíkem, kočičkou či dinosaurem udělá radost každému milovníkovi přírody nebo historie. To však není vše. Stačí se jen rozhlédnout po naší nabídce a ten vysnění dětský ručník se správným hrdinou či obrázkem se určitě najde. 

 

 

 

Většina ručníků je dělaná z příjemné bavlny nebo z kombinace bavlny a froté. To potěší hlavně děti citlivé na umělé materiály. A když se potomek nechce po koupání zabalit do osušky, zkuste pončo. I zde můžete vybírat z nepřeberného množství motivů dětských oblíbených hrdinů. A pak už jen zbývá si užít krásné léto a koupání.  

 


Plážové osušky   Dětské plážové osušky   Froté osušky   Bambusové osušky   Dětská ponča  Publikováno dne: 18.08.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 48 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Čím potěšit děti při výletech za koupáním? Přece osuškou s jeho hrdinou. jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 18.08.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.