Spodní prádlo budeme soustředit na kvalitu ne kvantituNaši nabídku spodního prádla můžeme nyní přirovnat k takovýmu většimu internetovému tržišti, kde najdete kompletní nabídky jednotlivých značek. S tím však postupně chceme skončit a soutředit se na kvalitní výběrovou nabídku z jednotlivých značek, než mít v eshopu komplětní soritment spodního prádlo Gina, Obsessive, Livco Corsetti. Chceme mít v eshopu modely, které se budou líbit nám, abychom za nimi mohli stát a věřili, že právě tohle je kvalitní. Proto očekávajte v blízké době zúžení nabídky spodního prádla a zaměření se super prádlo, které chceme mít v každé kategorii. Dnes v eshopu Mikaton máme až přes 7 tis. kousků spodního prádla, což si myslíme, že není málo a nemáte to žádná kamenná prodejna nebo butik. Je na čase to postupně osekat a soustředit se na více na prodej než inspiraci.Spodní prádlo budeme soustředit na kvalitu ne kvantitu


Jestliže se chystáte nyní nakoupit spodní prádlo pro sebe a líbí se Vám to, že máme široký sortiment, který v jiných eshopech postrádáte, tak si pospěšte.. protože patříte k málo lidem, kteří mají čas procházet celou nabídku. Pravdou je, že mít v katalogu až 404 stránek (dnešní stav) se spodním prádlem je opravdu hodně.

 

Vážíme si toho, že si u nás mnoho lidí nakupuje spodní prádlo, ale nikdo snad ještě neprošel celou naši nabídku, aby si pak objednal skrz celým sortiment. Tím pádem mnoho lidem určitě unikly modely, o kterých jsme si mysleli, že se stanou prodejním hitem. ale nebylo tomu tak.

 

Teď na začátku roku je správná doba na velké změny. proto nás sledujte i na dále a věříme, že si i v budoucnu u nás spodní prádlo objednáte. Protože eshop Mikaton je to správné místo, kam byste měli zajít se podívat a nakoupit kvalitní spodní prádlo.

 

 

PS: U nejprodávanějších značek - Obsessive, Livco Corsetti, Vestis, Anais a dalších určitě zůstaneme.

 

 

Tým Mikaton.Galerie ke článku

kvalitní kalhotky kvalitní zeštíhlující prádlo self prádlo bodystocking bodystocking kvalitní české župany

Publikováno dne: 11.01.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 6 |
Vybrali jsme k tématu: 128 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Spodní prádlo budeme soustředit na kvalitu ne kvantitu jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 11.01.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.