🎁 Vánoční tipy na dárky 🚚 Vánoční dekorace

Provoz PPL přepravce v závěru roku - přehled otevírací dobyKurýr PPL zveřejnil na svém webu doporučení, do kdy si můžete objednat dárky z eshopu, tak aby Vám dorazily do Vánoc. Překvapilo nás, že kurýr garantuje ze všech přepravců nejkratší dobu, což by znamenalo, že balíky, které si objednáte za 10 dnů, tak už do Vánoc nedoručí. Náš názor je, že to nedoručení se týká maximálně 5-10% zásilek, jelikož jeho snahou je doručovat stále do 1-2 pracovních dnů od naložení zásilky. A stejně, když Vás kurýr nezastihne, může zásilku vložit do nejbližšího parcelshopu a tam si můžete zásilku, kdykoliv převzít osobně a nemusíte hlídat kurýra, kdy zrovna přijede.Provoz PPL přepravce v závěru roku - přehled otevírací doby


Jelikož se jedná o informace PPL, které mají hlavně lidi donutit objednávat s předstihem, tak věříme, že i poslední celý týden budou zásilky expedovány a doručeny včas do 23. 12. Tedy, že i balíky podané v pátek 20. prosince se bude snažit kurýr doručit v sobotu 21. prosincen nebo v pondělí 23. prosince.

 

Přeprava zásilek v závěru roku může být ovlivněna i počasím

 

Dbejte však informace ohledně otevírací doby mezi svátky, kdy má po většinu času depa kurýr úplně zavřené.

 

 

INFORMACE PŘÍMO Z WEBU PPL:

 

 

Vážení zákazníci, 

vánoční svátky jsou za dveřmi a my vám přinášíme informace o provozu v závěru roku. Věnujte prosím pozornost těmto termínům: 

 

Sobotní provoz: 7. 12., 14. 12., 21. 12.

 

16. 12. – balíky odeslané v tomto datu doručíme do Vánoc

 

23. 12. – standardní provoz (zákaznický servis 8 – 18 h.)

 

24. 12. – 29. 12. bez provozu a zákaznického servisu

 

30. 12. – standardní provoz (svoz, rozvoz, vyzvednutí zásilek, zákaznický servis 8 – 18 h.)

 

31. 12. – do 12:00 výdej zásilek na depech odeslaných před Vánoci (bez svozu a rozvozu, zákaznický servis 8 - 12 h.)

 

1. 1. – bez provozu a zákaznického servisu

 

2. 1. – opět standardní provoz (zákaznický servis 8 - 18 h.)

 

 

 

 Publikováno dne: 06.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Provoz PPL přepravce v závěru roku - přehled otevírací doby jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 06.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.