Společnost Mikaton s.r.o. Mikaton.czPřejeme všem školákům i učitelům příjemný první školní denDnes v pondělí začal většině dětem školní rok, kdy poprve usedly do lavic a potkávají po dvou měsících své školní kamarády, které už dva měsíce neviděli nebo se seznámí s novými. Věříme, že se dětem bude první školní den líbit a taky učitelům a vykročí do toho nového školního roku s příjemnými pocity. A budou se těšit na každý den strávený ve škole. A to přejeme malým i velkým školákům.

Rovněž chceme malým školákům zpříjemnit pobyt ve škole, a proto pro ně přidáváme do nabídky nové školní potřeby, které si můžou vybrat dle svého oblíbeného dětského seriálu nebo pohádky. Máme různé školní potřeby z filmu Spiderman nebo pohádky Frozen. Sekci školních potřeb neustále doplňujeme, proto se pro aktuální nabídku můžete prokliknout rovnou a zjistit, co nového jsme přidali zde:

 

ŠKOLNÍ POTŘEBY

Školní, výtvarné a kreativní potřeby. Pořiďte kompletní výbavu školních potřeb pro Vašeho školáka na jednom místě. Snadno, rychle, levně a navíc s dopravou zdarma při splnění limitu. Ať už sháníte penál, batoh, vak, nebo jinou školní pomůcku, tak u nás ji snad najdete .-) Pěkným dětským dárkem pro malého školáka můžou být penály i knížky.

 

Školní potřeby

Tabule, tabulky   Kufry   Dětské peněženky   Batohy, tašky   Sportovní vaky a pytle   Školní pomůcky   Knížky, razítka   Deštníky pro děti   Mikroskopy   Svačinové boxy   Láhve a hrnky   Školní penály  Publikováno dne: 02.09.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton


Strana: | 1 2 3 4 12 |
Vybrali jsme k tématu: 282 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 4 12 |
Vybrali jsme k tématu: 282 produktů.