Krásné povlečení z eshopu Mikaton udělá z Vaší ložnice místo odpočinkuPovlečení dělá ložnici! Mikaton prodává povlečení. Krásné povlečení z Mikaton.cz udělá z Vaší ložnice odpočinkové místo. V široké nabídce naleznete mnoho variant vzorů i materiálů povlečení. Vedle klasického povlečení z hladké bavlny naleznete luxusní povlečení z bavlněného saténu, oblíbené krepové povlečeníflanelové nebo například unikátní povlečení z bambusového vlákna. Máte rádi nevšednost a originalitu? Máte rádi spíše klasické nebo geometrické vzory? U nás si určitě vyberete! Slaďte si barevně povlečení s prostěradlem, které v nabídce najdete rovněž i od stejného výrobce jako je povlečení, tím pádem získáte stejnou kvalitu.Krásné povlečení z eshopu Mikaton udělá z Vaší ložnice místo odpočinku


Udělejte si obrázek naší nabídky povlečení a vyberte si dle potřeby Váš rozměr klasický, prodloužený, francouzský, či francouzský prodloužený. Kompletní nabídka ložního prádla, která Vás určitě potěší, jelikož budete moci si nakoupit všechno na jednom místě.

 

Povlečení z bavlněného saténu je kvalitním nástupcem bavlněného prádla. Na rozdíl od svého předchůdce je velice příjemné na dotek a přitom si zachovává všechny významné vlastnosti bavlny. Není to však satén jako takový, ale na dotyk pocítíe bavlnu.

 

 

V klasickém rozměru najdete i povlečení pro děti.Publikováno dne: 14.07.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 41 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Krásné povlečení z eshopu Mikaton udělá z Vaší ložnice místo odpočinku jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 14.07.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.