Extra SLEVY - v této kategorii SLEVY DNES


Skřipce

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Skřipce v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Výhodná nabídka skřipců do vlasů. Nabízíme skřipce a další vlasové doplňky velmi levně. Potřebujete obnovit vaše potřeby do vlasů, tak jste nyní na správném místě.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 |


V kategorii SKŘIPCE najdete celkem produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Skřipce pro holky, ženy i dámy do vlasů

Skřipce v malých rozměrech se používají pro oživení slavnostních účesů. Koupit si je můžete bez jakéhokoliv zdobení, ale také s růžičkami nebo skleněnými kamínky, které povýší váš účes na dokonalost. Většinou jsou dodávány ve větších baleních, abyste jich měly po ruce dost. Málokdy se poštěstí najít v obchodě stejné skřipce, nebo alespoň co nejpodobnější, aby rozdíl nebyl tak patrný. Skřipce jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a dobrý skřipec Vám bude sloužit dlouho.

 

Udělejte si z vašich vlasů přednost a mějte každý den nový účes, kterého si každý všimne.

 

 


Skřipce články:12.01.2020 Jak být krásnější? Používejte ozdoby do vlasů

Odpověď na otázku: Jak být krásnější, svůdnější a pěkná? Může být snadná a levná. Pokud dosud nepoužíváte žádné výrazné doplńky ozdoby do vlasů, tak byste měla začít. Říká se, že mnoho lidí se prvně dívá do očí, tedy na hlavu a tím pádem, pokud dotyčného nezaujmou Vaše milé oči, tak aspoň vlasy s…