Čelenky

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Čelenky v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Čelenky do vlasů jsou vhodnou a praktickou ozdobou, která Vám vytvoří úplně jiný účes než jste zvyknutá. Vlasové čelenky patří mezi ozdoby, protože si můžete u nás vybrat čelenku na různé příležitosti a to i ty slavnostní. Čelenky nosí holky, ženy. S čelenkami se setkáte na svatbách u družiček, párty i při dalších různých příležitostech. Čelenky jsou vhodné hlavně k delším vlasům. Podívejte se na celou nabídku a kupte si i více čelenek.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 |


V kategorii ČELENKY najdete celkem 78 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Doplňky do vlasů patří k nedílné součásti různých účesů a čelenky ke slavnostním účesům patří taky. Naše nabídka je bohatá na různé vlasové doplňky a věříme, že si veberete nejen čelenky, ale spony, skřipce, pukačky a jiné.

 

Zajimavostí z nabídky čelenek jsou zdobené čelenky s květinami.


Čelenky články:12.01.2020 Jak být krásnější? Používejte ozdoby do vlasů

Odpověď na otázku: Jak být krásnější, svůdnější a pěkná? Může být snadná a levná. Pokud dosud nepoužíváte žádné výrazné doplńky ozdoby do vlasů, tak byste měla začít. Říká se, že mnoho lidí se prvně dívá do očí, tedy na hlavu a tím pádem, pokud dotyčného nezaujmou Vaše milé oči, tak aspoň vlasy s…