Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️ Bohužel některé objednávky se můžou opozdit. Prosíme o pochopení.


Pukačky

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Pukačky v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Vlasové pukačky obvykle prodáváme v různých setech, které obsahují i deset pukaček stejného vzoru. Pukačky jsou levné a věříme, že s nimi vytvoříte dokonalý účes, s kterým u přátel a svých blízkých zazáříte. Pukačky nebo-li pukačkové sponky Vám rozzáří účes. Jednobarevné pukačky Vám vytvoří elegantní vzhled účesu.

 
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii PUKAČKY najdete celkem 13 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.Pukačky články:12.01.2020 Jak být krásnější? Používejte ozdoby do vlasů

Odpověď na otázku: Jak být krásnější, svůdnější a pěkná? Může být snadná a levná. Pokud dosud nepoužíváte žádné výrazné doplńky ozdoby do vlasů, tak byste měla začít. Říká se, že mnoho lidí se prvně dívá do očí, tedy na hlavu a tím pádem, pokud dotyčného nezaujmou Vaše milé oči, tak aspoň vlasy s…