Minerální kameny podle znamení. Zajímavý dárek, co potěší i pomůžeSeznamte se s významem minerálních kamennů, dle toho v jakém znamení jste se narodila. Minerální kameny, tedy kamínky máme taky v eshopu Mikaton.cz v podobě malých kamínků v korálcích nebo v bižuterii už jako hotové náramky. V tomhle článku se seznámíte s polovinou znamení. Jestliže se Vám bude zdát vaše znaemní správné, tak se podívejte i na aktuální nabídku a kupte si kámen dle svého znamení.Minerální kameny podle znamení. Zajímavý dárek, co potěší i pomůže


 

 

Beran až Panna

 

Náramky z minerálních kamenů jsou oblíbeným šperkem mnoha žen. Jednoduše se navlékají na ruku, jsou příjemné na dotek a nehrozí u nich, že potrhají oblečení. Vypadají dobře a to nejdůležitější - jsou jim připisovány účinky na psychické a fyzické zdraví toho, kdo je nosí. A když nenosíte náramky, nevadí. Minerální kameny mohou být darovány i jen tak. Bez přívěsku.

 

 

 

Beran (21.březen až 20.duben)

Beran je většinou popisován jako organizátor a vůdčí osobnost. Berani dokáží být tvrdohlaví, energičtí i vznětliví. Minerálními kameny pro berany jsou například rubín, ametyst, achát, granát, hematit, křemen, magnezit, citrín, jadeit, jaspis nebo diamant.  

 

 

 

 

Býk (21.duben až 21.květen)

Pro býka je typická silná vůle. Je houževnatý, vytrvalý a pokud si vytkne cíl, jde tvrdohlavě za ním. Jsou příjemní, praktičtí, ale většinou uzavření. Velkou roli pro ně hraje materiální zabezpečení. Určitě jim udělá radost minerální náramek z citrínu, růženínu, achátu, avanturínu, sardonyxu, tygřího oka nebo safír. 

 

 

 

 

Blíženci (22.květen až 21.červen)

Pro blížence je typická touha po změně a aktivitě. Lákají ho nové věci. Jsou často považováni za inteligentní a vtipné lidi s mnoha tvářemi. Také rádi předávají a vyhodnocují informace. Minerální kameny pro jejich znamení jsou achát, akvamarín, citrín, křišťál, jantar, moladvit nebo chryzokol.

 

 

 

Rak (22.červen až 22.červenec)

Raci jsou zaměření na rodinu. Jsou tvořiví, dobrosrdeční i uzavření. Jejich cílem je šťastná rodina, která jim přináší pocit naplnění a bezpečí. Občas však dokáží jednat velmi egoisticky. Minerálními kameny jsou avanturín, jadeit, tygří oko, rodochrozit, mechový a šedý achát, rodonyt a perly

 

 

 

Lev (23.červenec až do 22.srpen)

Lvi jsou silné osobnosti, které tvrdě jdou za svým cílem a milují život. Mají odvahu, sílu a srdečnost. Milují svobodu, oni sami však mohou sklouzávat k despotizmu a egoismu. Minerální kameny vhodné pro lvy jsou křišťál, achát, beryl, olivín, girasol, jantar, fluorit, obsidián, onyx, tyrkys nebo smaragd

 

 

 

 

Panna (23.srpen až 22. Září)

Lidé narození ve znamení panny jsou praktičtí, pracovití a důslední. Mají rádi pořádek, jsou velmi spolehliví a často velmi sebekritičtí. Mohou mít strach z neúspěchu. Radost jim určitě udělá náramek z minerálních kamenů jako jsou citrín, ametyst, lapis lazuli, amazonit, opál, karneol, heliotrop nebo safír. 


Publikováno dne: 07.10.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 |
Vybrali jsme k tématu: 81 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Minerální kameny podle znamení. Zajímavý dárek, co potěší i pomůže jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 07.10.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.