Hubnutí - klasické sklapovačky nestačíJde-li vám o to shodit pár kilogramů anebo si vylepšit figuru pomocí jednoduchých sklapovaček, mám pro vás špatnou zprávu - uděláte pro svůj cíl opravdu málo. Sklapovačky, stejně jako ostatní posilovací cviky, nejsou určeny k hubnutí, ale k nabrání svalové hmoty na určitém místě. K čemu by vám tedy byl takzvaný "pekáč buchet" na bříšku, když nebude pod vrstvou tuku vidět?Hubnutí - klasické sklapovačky nestačí


Zapřáhněte celé tělo!

Vím, že se vám určitě nechce do posilovny nebo na aerobik, či na nějaké jiné cvičeníčko jako je například zumba, ale vězte, že pro sebe a své tělo uděláte mnohem více, než když se budete doma mučit několika sériemi sklapovaček. Přiznejte se, že byste ve většině případů odběhla k nějaké jiné domácí činnosti (telefon, vaření, úklid) a úplně zapomněla na nějaké sklapovačky. Nebudu sahat do svědomí těm, kteří si cvičení doma představují jako gaučing nebo kryglistiku, ti také v podstatě namáhají pouze jednu část těla.

 

 

Pryč z domu!

Moje prababička říkávala :"Parádo, trp!" a měla svatou pravdu. Ať už je to myšleno na nepohodlné modely, ve kterých ovšem vypadáte naprosto dokonale, či v tomto případě na oběť v podobě chození do fitness studií, sedí tohle moudro skvěle. Zapomeňte na domácnost, sbalte láhev s vodou a hurá si zacvičit. Určitě vám díky tomuto vydrží předsevzetí delší dobu, budete šťastnější (tím, že hubnete a také díky endorfinům - hormonům štěstí, které se cvičením vylučují do organismu) a třeba si najdete i nějaké spolubojovníky s nadváhou a přátele.

 

 

Pokud nemáte možnost navštěvovat posilovnu z důvodu nedostupnosti nebo s ohledem na finance, je dobré najít si někoho, kdo s vámi bude doma cvičit, ideálně podle nějaké kazety, kterých je na trhu bezpočet. Protáhnete si všechny svaly a zaměříte se přímo na hubnutí ne posilování. Dále připomínáme důležitost správné výživy, pestré stravy, která by měla být rozdělena alespoň do pěti menších porcí na celý den.

 

Náš tip:   Fitness

 

 

 Publikováno dne: 29.07.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 22 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Hubnutí - klasické sklapovačky nestačí jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 29.07.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.