Recenze bavlněných roušek VestisProtože už je za námi několik dnů nošení roušek, tak se můžeme s vámi podělit o naše zkušenosti s nošením roušek. Jesltiže patříte mezi většinu lidí, kterří roušky nosí i několik hodin během dne, tak určitě uvítáte menší rencezi roušek, které jsme vyzkoušeli. Jelikož v naší nabídce máme nyní hlavně české roušky Vestis, tak se naše recenze bude týkat právě nich. Roušky jsme nosily i několik hodin denně, každý den a jsme rádi za to, že jsme mohli vyzkoušet pohodlné roušky, v kterých nám bylo příjemně i během chladnějšího počasí.Recenze bavlněných roušek Vestis


Recenze roušek Vestis

 

Pro naši potřebu jsme zvolily jednobarevné roušky, které jsme jednoduše kombinovali s různým outfitem. Oblečení jsme střídali skoro každý den, ale roušky jsme nosily opakovaně - večer je stačilo vyprat, vyžehlit a ráno byly opět připraveny.

 

Vestis roušky, které jsme vyzkoušeli měli dvě vrstvy a obě byly z bavlny. Vnitřní vrstva z jersey materiálu, která je příjemná i na omak. Obličej je obvykle velmi citlivý a my jsme při nošení roušek nenarazily na žádný opar, vyrážku apod.

 

I v době psaní této recenze nám roušky slouží stále dobře. I přesto, že všechny roušky, které jsme vyzkoušeli jsou opatřeny gumičkou, o které jsme si mysleli, že se rychle roztáhne, tak nás překvapila a stále dobře pruží. Jesliže ale budete potřebovat růně upravit velikost, tak stačí na gumičce udělat suk a tím ji více utáhnout, jestliže máte menší obličej.

 

Roušky Vestis, které jsme vyzkoušeli se vyrábí v univerzální velikosti - pouze jedné velikosti, ale díky právě gumičce a dobrém střihu se rouška dobře přizpůbila každému obličeji.

 

 

Rouška od českého výrobce Vestis - nákupem podpoříte českou výrobu županů Vestis, která se díky pandemii  přeorientovala rychle na výrobu roušek.

 

Roušky Vestis, které jsme vyzkoušeli mají dvě vrsty a spodní vrstva je z příjemného jersey materiálu (bavlna)

 

Roušky mají chránit, a protože střih roušek byl pohodlný a univerzální, tak můžeme říct, že roušky chránily dobře.

 

✅ Spousta vzorů a moderních barev.

 

 

 

✔ Jsme českým eshopem a určitě rádi podpoříme českou výrobu, která v této době není určitě jednoduchá.

 

⭐ Nakupujte české roušky, jsou dobré a příjemné.

 

 

Nakupovat zde:  ROUŠKY

 

 

 

 

 Publikováno dne: 17.05.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 26 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Recenze bavlněných roušek Vestis jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 17.05.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.