🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Recenze Samosterilizační respirátor VK RespiPROStále platí povinnost nosit respirátory, ale mnozí z nás neradi mění respirátory, a proto máme pro Vás možnost si koupit respirátor, který můžete nosit i opakovaně. Jedná se o Samosterilizační respirátor od firmy Respilon, která hlásí, že se o tento respirátor nemusíte starat. Díky složení se respirátor sám sterilizuje, když ho odložíte.  Přesněji dle výrobce můžete respirátor nosit kumulovaně až 30 hodin.Recenze Samosterilizační respirátor VK RespiPRO


Tento respirátor se vyrábí ve dvou velikostech M a L - ve velkosti M je vhodný pro mládež* a velikost L je určena pro větší obličeje.

*VK RespiPro ve velikosti M není dětský respirátor. Na základě referencí a zkušenosti zákazníků rodičů, jsme zjistili, že samosterilizační nano respirátor VK RespiPro ve velikosti M vyhovuje nejen jim, ale i dětem.

 

RESPIPRO RESPIRÁTOR

 

 

Výhody SAMOSTERILIZAČNÍHO respirátoru:

 

Nanovlákenná membrána zachycuje 99,7-99,9 % virů.

 

Akcelerovaný oxid mědi ve vnitřní i vnější vrstvě respirátoru efektivně ničí viry z okolí i ze strany samotného uživatele.

 

Díky samosterilizační technologii nevyžaduje žádnou údržbu, jako praní nebo dezinfikování.

 

Eliminuje rizika kroskontaminace (zanesení viru vlastním dotykem či infikování se během manipulace s respirátorem).

 

Možnost opakovaného použití až 1 týden, respektive 30 hodin, pokud respirátor stále bezvadně sedí bez známek opotřebení.

 

Anatomický tvar a nosní klip zajišťují perfektní dolehnutí na obličej, takže nedochází k nežádoucímu podsávání.

 

Extrémně lehký respirátor. Váha velikosti M pouze 3,2 g a velikosti L 3,7 g.

 

Pohodlný. Přes respirátor se dobře dýchá i mluví.

 

Specifická měděná barva.

 

VK RespiPro je ekologické a ekonomické řešení. Hodina adekvátní ochrany vychází na méně než 7 Kč.

 

Na obličeji masku drží dvojice gumiček. Pro lepší přilnavost lze sepnout gumičky za hlavou pomocí přiložené plastové spony. Šetrné řešení také při dlouhodobějším nošení.

 

VK RespiPro je certifikovaný dle EU normy RFU 02.075 ver. 2.

 

Vyrobeno v ČR v Brně

 

 

 

Jak antivirový respirátor VK RespiPro funguje?

 

Respirátor VK RespiPro pracuje na principu dvojité bariéry. Spolehlivý ochranný filtr tvoří membrána z nanovláken (tisíckrát tenčích než lidský vlas) zachycující až 99,9 % virů. Vrstvy s akcelerovaným oxidem mědi z vnitřní a vnější strany respirátoru se pak postarají o deaktivaci zachycených virů, ať už pocházejí z okolního prostředí nebo od samotného uživatele, pokud je infikovaný. Respirátor se tak neustále sám sterilizuje.

 

Nanovlákenný respirátor funguje na principu mechanického záchytu částic. Oproti běžnému respirátoru, který funguje na principu elektrostatického náboje, se tak nesnižuje jeho filtrační účinnost zvýšenou vlhkostí při dýchání.

 

 

 

Jak dlouho mohu používat jeden nano respirátor VK RespiPro?

 

 

Díky samosterilizační funkci lze VK RespiPro sundávat a opět nosit opakovaně podle potřeby. Žádná další péče není nutná. Doporučená doba v součtu jednotlivých použití činí zhruba 30 hodin. Ale závisí především na tom, aby respirátor dokonale a bez známek opotřebení seděl na obličeji.

 

 

 

Vybavte své děti do školy tou nejlepší ochranou

Máme velikou radost, že se děti můžou vrátit zpět do školy. Nyní je však nutné, více než kdykoliv jindy, přemýšlet o zajištění jejich bezpečí. Děti si obvykle tolik neuvědomují riziko zanesení viru při dotyku nebo manipulaci s respirátorem. Svého respirátoru se často dotýkají a odkládají ho v podstatě kamkoliv. Poté ho můžete vidět na lavici, na židli, ve skříňce nebo v batohu.

Na základě referencí a zkušenosti našich zákazníků rodičů, jsme zjistili, že samosterilizační nano respirátor samosterilizační nano respirátor VK RespiPro ve velikosti M vyhovuje nejen jim, ale i dětem. Pořiďte svému školákovi samosterilizační respirátor, o který se nemusí starat. Může ho nasadit, sundat, nasadit, sundat, znovu a znovu. Bez rizika kroskontaminace. Jeden respirátor stačí na celý týden.

 

 

Musíme v recenzi samozřejmě podotknout, že respirátor v různých nezávislých testech nevychází na 100%, nepatří k jedničce na trhu, ale oblibu si hlavně získává díky své samosterlizační funkci, která prodlužuje jeho účinnost.

 

 

Věřme, že si jako ochranu dýchacích cest vyberete kvalitní respirátory a bude volit ochranu z nanovlákenných materiálů, v kterých české firmy patří mezi nejlepší.

 

 Publikováno dne: 12.04.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné produkty.    Strana: | 1 |
    Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.
    V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Recenze Samosterilizační respirátor VK RespiPRO jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 12.04.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.