Panenka starší sestřička BABY born udělá radostTahle úžasná panenka vypadá stejně jako na obrázku. Můžete si být jisti, že získáte panenku, kterou si můžete objednat, pokud ji máme ještě v nabídce. Panenka má růžové tričko, modré džínsové kalhoty a růžové botičkyy. K tomu navíc je blond. Panenka blond s dlouhými vlasy. Panenka sestřička Baby born od značky Zapf. Panenka je velká necelých 40 cm a hraní si s ní je bezva, jelikož má pevné tělíčko a hezky drží, když stojí. Baby born Zapf jsou velmi populární panenky, které patří k nejprodávanějším dárkům pro holčičky a jelikož se blíží Vánoce, může být panenka hezkým dárkem.Panenka starší sestřička BABY born udělá radost


 

Panenka je vhodná pro holky starší čtyř let. Je tedy vhodná i pro malé holky, pro které jsou panenky dobrými kamarádkami.

 

 

Panenka starší sestřička BABY born

 

Starší sestřička BABY born má krásné dlouhé vlásky, které můžeš česat a zkoušet na nich spoustu různých účesů. Veselá blonďatá holčička si s sebou přináší i kartáč na vlasy, tři sponky a dvě gumičky. Umí sama stát a má ohebné klouby na nohou. Pije z lahvičky a ráda se koupe. Když je smutná, roní opravdové slzy. Rozmanitá hra s panenkou BABY born povzbuzuje představivost a bylo prokázáno, že podporuje vývoj sociálních dovedností a hodnot jako je odpovědnost, komunikace a empatie. Funguje bez baterií. Součástí balení je mnoho doplňků tričko, legíny, boty, lahvička, kartáč na vlasy, 3 sponky, 2 gumičky a náramek pro BABY born i její malou maminku.

 

Velikost balení: 360x381x198 mm

 

A takhle vypadá, když jsme ji vyfotili my:

 

 

Panenka starší sestřička BABY born

 

 

Panenka starší sestřička BABY born

nebo hledat BABY BORNGalerie ke článkuPublikováno dne: 03.09.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 6 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Panenka starší sestřička BABY born udělá radost jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 03.09.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.