Společnost Mikaton s.r.o. Mikaton.czZnačka Kvalitex nabízí nové designové vzory v povlečení a kvalitní materiályZnačka Kvalitex pochází z Jižních Čech a se svou  exkluzivní nabídkou dobívá český trh ložního prádla. Povlečení Kvalitex patří ke špičce českých výrobců, kteří se zabývají výrobou povlečení a jsou přes i přes velkou konkurencí na tomto trhu velmi úspěšní a jejich nabídka je na internetu docela vidět. Nová nabídka povlečení přichází vždy na jaro a podzim. Jarní kolekci Vám přinášíme už nyní. Materiály jsou opět z kvalitní bavlny, v které se pohodlně vyspíte.

KVALITEX

 

Kvalitex se zabývá výrobou povlečení, přikrývek a polštářků z dutých vláken, prostěradel a dalšího bytového textilu. Nedílnou součástí KVALITEX sortimentu je výroba kvalitního hotelového textilu.

            Je třeba, abychom si všichni uvědomili, že každý trávíme spánkem skoro až 30% svého života a je to jediný odpočinek, který je pro nás nenahraditelný. Z těchto důvodů je potřeba vybírat lůžkoviny, kde materiály, dotýkající se pokožky, jsou vyrobeny z přírodních materiálů, které jsou hřejivé, splývavé a příjemné na omak. Výplňovými materiály rozumíme vysoce kvalitní duté vlákno (ne žádnou náhražku), které splní tepelné požadavky všech zákazníků. Toto duté vlákno je snadné na údržbu a díky tomu je šíření bakterií ve Vašem lůžku značně omezeno.

 

 

 

Co říkají lidé o značce Kvalitex?

 

   Povlečení Kvalitex si zákazníci chválí za kvalitní a pevnou bavlnu, s kterou nebudete mít problém. Vzroy povlečení jsou jedinečné a vždy vypadají jako na obrázku.

 

Nezbývá už jen než říct, abyste si taky objednali jedno z mnoha povlečení nebo přikrývek.Publikováno dne: 02.04.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton


Strana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 107 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 107 produktů.