RESPILON - ochranné pomůcky z BrnaMedailonek firmy RESPILON. Česká výroba z Brna, která nabízí respirátory v různých balení a které si můžete koupit i u nás. RESPILON - ochranné pomůcky z Brna. I když tahle značka není známa jako ostatní firmy, které se zabývají výrobou produktů z nanovlákna, tak se tato firma postupně stává známější svými produkty, které stále vylepšuje.RESPILON - ochranné pomůcky z Brna


 

Čím pomáhá RESPILON lidem žít lepší a zdravější život?

 

V současném portfoliu má nanovlákenné produkty sloužící nejen k ochraně dýchacího ústrojí:

  • VK respirátory, které ničí viry z okolí i ze strany samotného uživatele
  • White extrémně lehké respirátory, které výborně sedí na obličeji
  • Carbon respirátory, které eliminují zápachy
  • R-shield nákrčníky, které jsme uvedli na trh již v roce 2018 jako odpověď na potřeby nemocných se sníženou imunitou
  • Nanovlákenné membrány do oken a dveří
  • Nanovlákenné funkční membrány pro sportovní a outdoorové oblečení.

 

 

 

RESPILON z BRNA - nanovlákenné respirátory

Vlastní výroba RESPILONu se nachází v České republice v tzv. čistých prostorách dle ISO, v brněnském Technologickém parku. Využíváme také prověřené partnery na několika trzích, kteří nám umožňují pokrýt i mezinárodní poptávku.

 

 

RESPILON pomáhá nemocným

Dlouhodobě pomáhá řadě neziskových organizací, které se věnují dětem a dospělým se sníženou imunitou, těžce nemocným nebo jinak znevýhodněným. Část příjmů z prodejů speciálních řad R-shieldů pravidelně putuje na konta konkrétních organizací. Hodně času také věnuje edukaci o tom, jak ochranné pomůcky z nanovláken správně používat.

 

 

Kde RESPILON najdete?

Kromě České republiky najdete pobočky i ve Španělsku, USA a Číně. Spolupracuje s výrobci špičkovýchnanovláken po celém světě, s výzkumnými pracovišti a univerzitami.

 

Produkty firmy Respilon jsou cenově dostupné a proč je taky nevyzkoušet.

 

Produkty najdete v kategoriích: Nano respirátory   Antivirové šátky  

 

Jak asi vypadá výroba VK Respipro respirátoru uvidíte na fotce níže:

 

Respipro vk

 

 

 

 

 

 Publikováno dne: 23.01.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 6 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek RESPILON - ochranné pomůcky z Brna jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 23.01.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.