✅ Zahrajte si pexeso online s odměnou -> Začít hrát

NANO MED CLEAN - nanoroušky od dceřiné firmy Trioly - Nano MedicalSeznamte se s další českou značkou, která pomáhá v bojí s pandemií.. Jedná se o značku MED CLEAN, která na trh uvedla nanovlákenné roušky a nanovlákenné filtry, které dostatečně ochrání před viry. Výhody nano roušek MED CLEAN jsou nejen v ceně, ale taky v prodyšnosti. Při častém používání určitě uvítáte, že v nich lépe dýchá. Jednorázový NANO MED.CLEAN filtr s filtrační účinoností 99,9 % virů a bakterií je významná pomoc proti koronaviru způsobujícímu onemocnění COVID_19. Je velmi prodyšný, snadno se přes něj dýchá. Neobsahuje toxické látky. Vložit ho můžete do jakékoliv roušky s kapsou na filtr. NANO MED CLEAN - nanoroušky od dceřiné firmy Trioly - Nano Medical


NANO MED.CLEAN

 

 

Roušku si můžete vybrat buď skládanou, nebo hladkou masku, záleží na vaší preferenci. Jsou ušity ze 100% bavlny a snadno do ní vložíte filtr NANO MED.CLEAN.

Nanofiltry vyrábí firma Nano Medical s.r.o. v Liberci. Jejich vývoj trval dva roky a stojí za nimi slavná česká nanotechnoložka Marcela Munzarová.

 

 

Nanovlákenné roušky Nano Med Clean 50 ks balení

 

Proč si koupit tyhle nano roušky? Výhodné cenově, můžete je používat oboustraně - záleží jen na Vás, která strana Vám více vyhovuje.

 

Jednorázová nanorouška-maska má certifikaci CE - zdravotnický prostředek. Filtr má certifikaci CE jako příslušenství zdravotnického prostředku.

Vysoká filtrační účinnost 99,9 % virů a bakterií
a významná pomoc proti koronaviru a onemocnění COVID-19.


Je velmi prodyšný a snadno se přes něj dýchá.
Má platné reporty z testování v Nelson Labs.


Jednorázovou roušku můžete používat až 12 hodin. Stejně tak i nanofiltr v bavlněné roušce.
Je jednorázový a snadno vyměnitelný.
Neobsahuje toxické látky.
Materiál je patentovaný český výrobek vyrobený v EU.

 

Jak jednorázovou nanoroušku používat?

 

Jak nanoroušku nasadit?

 

- Umyjte si a utřete si ruce a vyjměte masku z krabice

- Uchopte vyztuženým ohýbatelným okrajem směrem nahoru

- Držte masku za poutka a zahákněte poutka za uši

- Vyztužený okraj vytvarujte podle svého nosu a přetáhněte spodní okraj masky přes ústa a bradu

- Na masku během nošení nesahejte

 

Jak nanoroušku sundat?

 

- Umyjte si a utřete si ruce

- Nedotýkejte se přední strany roušky, která je kontaminovaná. Dotýkejte se pouze gumiček.

- Uchopte obě gumičky a opatrně zvedněte a sejměte masku

- Vyhoďte roušku do odpadu

- Umyjte si ruce

 

 

Nanovlákenné roušky se vyrábí ve firmě Nano Medical s.r.o. v Liberci.  Nano roušky máme obvykle skladem.Publikováno dne: 12.02.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek NANO MED CLEAN - nanoroušky od dceřiné firmy Trioly - Nano Medical jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 12.02.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.