Bellatex vyrábí ústní bavlněné rouškyDo nabídky jsme přidali roušky od známé české značky Bellatex. Aktuální nabídka tvoří dvou vrstvé roušky jednobarevné a pak vzorované roušky dámské i pánské v pevných velikostech. Jestliže potřebujete novou roušku, tak je to pro Vás dobrá zpráva, jelikož i tyhle roušky od Bellatexu jsou za symbolickou cenu. Jestliže chcete vidět kompletní nabídkou roušek, přejděte do kategorie - ROUŠKY, kterou najdete v doplňcích.Bellatex vyrábí ústní bavlněné roušky


Ale jestliže chcete si vyrobit roušku svépomocí, není to příliš složité a určitě to zvládnete taky. Pro tento případ jsme pro Vás připravili i menší návod:

 

✅ Vyzkoušejte šití roušek je to snadné a zboží k tomu koupíte v eshopu Mikaton

 

 

 Galerie ke článku

dámské roušky pánské roušky

Publikováno dne: 12.04.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Bellatex vyrábí ústní bavlněné roušky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 12.04.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.