Pruženky a gumičky na výrobu roušek, plavek, triček, kalhot máme k dispoziciDobrá zpráva. Opět máme v nabídce pruženky a gumičky menších průměrů od 2 mm a 3 mm, které byly na jaře vyprodány. Dnes jsme si zajistili i jejich naskladnění v menších svazcích od 3 metrů. Samozřejmě je možné, že se brzy vyprodají, proto neváhejte a objednejte si gumičky včas, jestliže plánujete třeba šít roušky, které budou v některých regionech opět nedílnou součástí života.Pruženky a gumičky na výrobu roušek, plavek, triček, kalhot máme k dispozici


Prodáváme kromě pruženek a gumiček na roušky i pruženky určené hlavně na textil jako guma do kalhot apod. Roušky jsou nyní sice hlavní produkt, ale v době mimo pandemii se vyrábí a šijí uplně jiné věci, do kterých jsou gumičky a pruženky potřeba.

 

Objednejte si dostatečné množství, které budete potřebovat, protože nás čeká podzim, kdy nikdo netuší, co příjde a co naše vláda nařídí. Chceme být připraveni, ale vždy nás může cokoliv zaskočit.

 

 

Pruženky ploché, kulaté, šlové, prádelní, plavkové, technické, obuvnické. Velmi výhodně u nás pořídíte praktické gumy a pruženky.

 

 Publikováno dne: 23.07.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 26 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Pruženky a gumičky na výrobu roušek, plavek, triček, kalhot máme k dispozici jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 23.07.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.