✅ Zahrajte si pexeso online s odměnou -> Začít hrát

Pletací sady, strojky, mlýnky usnadní práci při pleteníPletací sady, mlýnky a strojky pro poloautomacké pletení - podívejte se a inspirujte se. Třeba Vás pletení tímto stylem osloví a vyzkoušíte pletení s tímto automatickým strojkem. Pletení už není koníček jen našich babiček, ale dnes již spousta mladých kreativních holek a žen tvoří nejen pletené oblečení, ale taky třeba pletené košíky a plyšové pletené hračky.

 Pletací sady, strojky, mlýnky usnadní práci při pletení


Produkty pro pletení najdete zde: PLETENÍ

 

Podívejte se na přiložené vídeo, na kterém uvidíte, jak se mlýnek či strojek poloautomaticky používá.

 

 

 

 

Mezi strojky a mlýnky si můžete vybrat i velikost - mini, midi a MAXI.Publikováno dne: 13.10.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 26 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Pletací sady, strojky, mlýnky usnadní práci při pletení jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 13.10.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.