Nové balení NANO respirátorů českého výrobce NANO MEDRespirátory se nosí stále ve vnitřních prostorech a tím pádem jejich prodej stále pokračuje i u nás a novinky přidáváme i teď. Jestliže chcete vyzkoušet něco nového, tak můžete otestovat prověřeného českého výrobce nano roušek NANO MED, který nově vyrábí i nano respirátory na léto. Jsou lehké a prodyšné a budete se vám v dusnějších prostorách líp dýchat. Tyhle respirátory máme objednány v pár kusech, tak jestli máte zájem. Můžete si je nyní objednat.

 Nové balení NANO respirátorů českého výrobce NANO MED


Jestliže bychom měli posoudit, tak se docela vyrovnávají respirátorům z Nanolabu.

 

 

Dodavatel / Výrobce / Naše označení » NANO MEDICAL

 

 

BALENÍ OBSAHUJE 5 KUSŮ RESPIRÁTOŮ NANO MED

 

Nabízíme nano respirátor FFP2 s filtrační účinností 99,9 % , s vysokou prodyšností díky nanovlákenné membráně Antimicrobe Web R. Ultratenký materiál respirátoru je hypoalergenní a jeho prodyšnost oceníte i během jara a léta . Ochrání vás po dobu 12 hodin. Je jednorázový s možností opakovaného použití. Lze dezinfikovat prostředkem na bázi ethanolu 3-5x. FFP2 respirátory jsou hygienicky baleny po jednom kusu. Černé respirátory, tělové a bílé máme skladem a expedujeme následující pracovní den. Jak používat respirátor?

 

 

  1. Umytýma a vysušenýma rukama vyjměte respirátor z obalu.
  2. Uchopte jej vyztužením směrem nahoru.
  3. Chytněte nano respirator za gumičky a nasaďte si je kolem uší.
  4. Vytvarujte si vyztužení u nosu, aby respirátor těsnil.
  5. Na nanovlákenný respirátor během nošení nesahejte.

 

Zvolte českou výrobu, zvolte nanotechnologii z Liberce!

 

Máme v nabídce nově 3 respirátory:

 

Nanovlákenný respirátor FFP2 Nano Med. Clean - bílý

Nanovlákenný respirátor FFP2 Nano Med. Clean - černý

Nanovlákenný respirátor FFP2 Nano Med. Clean - tělový

 

Celou nabídku najdete zde: NANORESPIRÁTORY

 Publikováno dne: 22.05.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 20 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Nové balení NANO respirátorů českého výrobce NANO MED jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 22.05.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.