Krtečkovi dárky, hračky plyšové a omalovánkyZjistili jsme, že v eshopu Mikaton máme i teď před Vánoci velký výběr dětského zboží s krtečkem. Ať již se jedná o plyšové hračky, omalovánky s krtečkem, nebo různé pomůcky na zahradu. Všechny produkty doporučujeme a věříme, že se Vám bude náš sortiment líbit. Krtečkové dárky patří mezi levnější tipy na dárky a rozodně stojí za to vyzkoušet kvalitní sortiment za skvělé ceny, který můžete koupit ještě teď před Vánoci. Budeme se těšit na návštěvu eshopu a když si vyberete dárek s krtečkem, tak se rozhodně můžete domluvit i na osobní odběru dárku, aby jste měli jistotu, že balíček bude doručen, nebo ho získáte ještě teď před Vánoci. Rozhodně ale taky záleží jestli bydlíte v okolí, aby se Vám osobní odběr zboží s krtečkem vyplatil.Krtečkovi dárky, hračky plyšové a omalovánky


Plyšové hračky Krtečka vyrábí Moravská ústředna, která má licenci a rozhodně její produkty jsou velmi kvalitní. Rádi zmíníme i ostatní její produkty, jako jsou maňásci, s kterými můžete dětem hrát divadlo.

 

O krtečkovi je menší série krátkých animovaných filmů pro děti výtvarníka Zdeňka Milera, která vznikala mezi lety 1957 až 2002. Hlavní postavou je kreslený krtek potýkající se mnohdy se světem lidí a zažívající různé příhody se svými zvířecími kamarády.

 

Pohádky o krtečkovi sledují děti již desetiletí, proto můžeme říct, že jedná o typickou českou pohádku, kterou mají všechny malé děti rády. Samozřejmě, jakmile začnou odrůstat, tak se jejich priority mění, ale pohádka o krtečkovi zůstává a pokračuje v rozdávání úsměvů dětem i na dále.

 

Krteček v žádném animovaném díle nemluví, ale i tak vykouzlí dětem úsměv na rtech. Krteček nenosí jen kalhotky s kapsičkami, ale také třeba kulicha, kšiltovku nebo batůžek. Umí tančit, zpívat a taky se každý den bavit s přáteli a užít si den.

 

První díl seriálu o Krtečkovi jsme mohli vidět roku 1957. Úspěšné jsou ale i knihy, hračky a filmy.

 

 

Podívejte se na celý sortiment: KrtečekPublikováno dne: 12.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 34 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Krtečkovi dárky, hračky plyšové a omalovánky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 12.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.