Češi utrácí více za neřesti kam patří i erotické prádloDle statistik a různých výzkumů, které si můžete dohledat na internetu, tak evropané více myslí na své zdraví a utrácí více za různé doplňky stravy, vitamíny, cvičení, než češi. Naopak češi utrácí více za různé radovánky a poslední dobou i víc do erotiky. I my to vidíme na objednávkách, že více než klasické spodní prádlo se na české trhu objednává erotické prádlo. A my díky těmto poznatkům přizpůsobujeme i naši nabídku. Doplňujeme hlavně sexy prádlo pro ženy a to ve všech velikostech, tudíž nezáleží na tom jakou máte postavu, ale důležitá je chuť vyzkoušet něco nového vášnivého.Češi utrácí více za neřesti kam patří i erotické prádlo


 

Co u nás najdete za erotické prádlo?

 

Nejširší nabídka sexy prádla pro muže i ženy. Spodní prádlo, korzety, catsuity, minišaty. Síťované topy, bodystocking, babydoll, síťované košilky, černé košilky, bílé košilky, barevné košilky, průhledné body, sexy body, podvazkové pásy a další sexy věci.

Setkáte se s nabídkou i sexy kostýmů uklizeček, školaček, pokojských, letušek, díky ktrým si s partnerm partnerkou můžete zahrát společně různé sexy hry.

 

 

Erotické prádlo diskrétně

 

Dbám na diskrétnost, proto nikdo kromě Vás neuvidí, co se v balíčku nachází. Balíme objednávky, tak aby nebylo vidět dovnitř. Potěšte sebe i partnera luxusním spodním prádlem. Nabízíme prádlo, které si zamilujete. Vybírejte erotické prádlo i spodní prádlo pro běžné nošení. Erotické prádlo je skvělý dárek.

Kromě diskrétního doručení, nabízím i rychlou expedici, když máme erotické prádlo skladem. Erotické prádlo je nedílnou součástí vášnivých hrátek, neboť podněcuje fantazii, vybízí ke sbližování a dodává svým nositelkám sebevědomí.  I v době krize se chtějí lidé bavit, tak určitě radíme i maminkám, aby partnera překvapili v nové sexy košilce a pod.

 

Prohlédněte si aktuální kolekce dámského erotického prádla. Kostýmky - Korzety - Soupravy a další. Široký výběr a vždy nejnovější kousky. 

 

 

Díky široké nabídce košilek, punčoch a sexy kostýmků, nemůžte řícit, ž byste si u nás nevybrali.Publikováno dne: 01.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 23 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Češi utrácí více za neřesti kam patří i erotické prádlo jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 01.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.